Skocz do zawartości
vision

Taka mała propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tka propozycje  zeby admin mógł użyć mikrofonu tak aby  abby go słyszeli wszycy taki oddzielny mikrofon fajne żeby przypominać o celach a nie pisac  bo tak się składa że  patrząc  to nie wszyscy  to poprostu czytają  oraz druga propozycja żeby  po śmierci ct  nie widziało tt kamera zablokowana  i już   zapobiegnie  to podpowiedziami  na np. ts, skype itp... :) prosze o wyrozumiałe odp a najlepiej ludzi któży  graja na ffa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z tym żeby po śmierci kamera była zablokowana, a z tym mikrofonem to mi wszystko jedno :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jetem ZA!! 

 

Mikrofon będzie dla tych co nie potrafią czytać ;d  oraz ostatecznym upomnieniem 

 

a co do zablokowanej kamery na pewno to uniemożliwi podpowiadanie i oszukiwanie 

 

wielu graczy niby czystych a jednak info z nieba 

 

czy ten temat nie powinien być zakładany w Admin FFA ? :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Meli tu sie z tobą zgodzę. Takie tematy powinny być zakładane w dziale dla adminów FFA a jeśli chodzi o propozycję to jestem jak najbardziej tak. Często widać jak ssy graczy są czyste a patrząc na graczy po otrzymaniu ub wiedzą, gdzie dany gracz przeciwnej drużynie się znajduje. 

 

A co do pierwszej propozycji jestem na nie. Jeśli gracz nie ma zamiaru robić celów to zostaje nam albo slapnąć takiego gracza albo po prostu zbanować go by wkońcu się nauczył je robić. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o zablokowanie kamer to jestem jak najbardziej za. Gracze ostatnio zaczynają otwarcie pisać, że siedzą sobie na ts i stąd info :) Pasowałoby im to uniemożliwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

@aquax Mogłbyś zrobić, żeby kamera była zablokowana na przeciwną drużynę po śmierci gracza? Świetny pomysł, stosowany na większych serwerowniach.

 

 

Co do tego micro to jednak wielu graczy w ogóle nie ma voice_enable 1 albo gra bez dzwięków i jednak pisane upomnienie trafi do każdego, takie jest moje zdanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dokładnie. Dobrze by było gdyby admini mogli oglądać oba teamy. Męczące jest to, że trzeba wchodzić na specta za każdym razem by coś sprawdzić:/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z tą kamerą to troche przesada, teraz zeby zobaczyc tylko czy gociu nie ma czitów admin musi bez sensu zejsc na specta. Jak dla mnie porażka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie dla adminów można by odblokować wgląd na obie drużyny. Jak ktoś siedzi na spect i daje bany to łatwo domyslić się i wyłączyć czity , więc jako tako zmniejsza to też naszą skuteczność ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...