Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem z wejściem na serwer.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam, chciałem zagrać u was na serwerowni, na cod mod 500k +.. Ale niestety nie mogę, bo "mam bana" Nie wiem, za co w konsoli jest " Wstaw ss'y na Multi-head " Wchodząć w AMXBans, wyskakuje mi " Adres IP ? 83.8.9.61. [Wszystko jest dobrze, nie jesteś zbanowany.] 

 

A w grze mam Bana.. Wykaz z konsoli : 

 

 

 

Server # 4

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : Vi 

[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1142405431 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 83.8.11.87 ' 

[AMXBans] =============================================== 

Kicked : You are BANNED. Check you " 

 

 

 

 

 

 

Gram na platformie nonsteam. Próbowałem, pobierać każdego cs'a w Internecie.. I na każdym jest ten sam ban.. I nie wiem co w tej sytuacji zrobić. Proszę o jak najszybszą pomoc.

 

#Edit: 

 

Nie mam IP zmiennego, tylko mam stałe. Więc niestety nie zmienie 

 

#Edit2: 

 

Niestety na każdym serwerze mam bana, z tej platformy. 

 

#Edit3: 

 

 EvO Jak napisałem wyżej, mam bana na każdym serwerze z platformy Multi-Head. 

 

#Edti4 : 

 

#8 Nefistofeles VALVE_2:0:1142405431  83.8.9.61  Nonsteam 

 

Steam ID jest ten sam.. No i usuwałem, instalowałem cs'a I nic, dalej to samo.. Nie wiem czy ta osoba pobierała nowe cs'y i wchodziła na kazdym czy jak?

 

#Edit 5

 

Gibsoe Na każdym cs'ie, który jest w sieci, mi się nałożyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie jest problem CS, lecz ip. Masz takie samo jak osoba zbanowana. Jeżeli masz zmienne Ip radziłbym zresetować router.

 

 

 

A owszem wybacz nie doczytalem :)

 

 

 

Tak jak mówił @KosiCO Spróbuj wejść na serwer innej sieci wpisz amx_ip i zobacz jaki masz SID.

 

Jeżeli chcesz możesz zgłosić się tez do mnie na pw postaram się Tobie pomóc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To nie jest problem CS, lecz ip. Masz takie samo jak osoba zbanowana. Jeżeli masz zmienne Ip radziłbym zresetować router.

 

 

 

 

Adres ip jest inny niz zbanowany, tu raczej chyba chodzi o steam_id, ale jezeli mowisz ze probowałes pobierac kazdego cs'a z internetu to nie wiem dlaczego ban nadal widnieje :(

 

1. probowałes wchodzic na inny serwer z naszej sieci ?

 

2. wejdz na jakis serwer na ktorym nie masz bana i sprawdz swoje id w statusie

 

 

//Edit

 

Inny serwer nie z naszej sieci :)

 

 

 

Sproboj przeinstalowac cs'a pamietajac aby aktualna wersje usunac w 100% nie zostawiaz żadnych plików

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I tutaj obaj z panów się mylą.

 

Bana wyłapał właśnie dokładnie ten gracz. (1% szansy na moją pomyłkę)

 

A teraż już mówię o co kaman, gracz wspomniał, że każdy NonSteam którego pobiera pokazuje mu tego samego bana.

 

A i owszem. I nie chodzi tutaj o IP. Każdy nowy cs emuluje dla danego gracza "NonSteam_ID" i jest ono generowane z HardwareID.

 

A żeby się nie zagłebiać, znaczy to jedynie tyle, że jest to stałe "NonSteam_ID" przypisane do danego komputera.

 

Jest baaaaardzo mała prawdopodobność, że to samo "NSID" powtórzy się 2krotnie i to na tej samej sieci.

 

 

Jak dla mnie tem wyczerpałem, a kto bardziej ogarnięty rację mi przyzna :)

 

 

 

A, no tak, żeby nie wyjść na tego złego pytanie do administracji. Czy macie blokade na SteamID_Changera?

 

Bo jeśli nie, to ktoś mógł losowo zmieniać ID i pech trafił, że na chłopaka wpadło :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

I tutaj obaj z panów się mylą.

 

Bana wyłapał właśnie dokładnie ten gracz. (1% szansy na moją pomyłkę)

 

A teraż już mówię o co kaman, gracz wspomniał, że każdy NonSteam którego pobiera pokazuje mu tego samego bana.

 

A i owszem. I nie chodzi tutaj o IP. Każdy nowy cs emuluje dla danego gracza "NonSteam_ID" i jest ono generowane z HardwareID.

 

A żeby się nie zagłebiać, znaczy to jedynie tyle, że jest to stałe "NonSteam_ID" przypisane do danego komputera.

 

Jest baaaaardzo mała prawdopodobność, że to samo "NSID" powtórzy się 2krotnie i to na tej samej sieci.

 

 

Jak dla mnie tem wyczerpałem, a kto bardziej ogarnięty rację mi przyzna :)

 

 

 

A, no tak, żeby nie wyjść na tego złego pytanie do administracji. Czy macie blokade na SteamID_Changera?

 

Bo jeśli nie, to ktoś mógł losowo zmieniać ID i pech trafił, że na chłopaka wpadło :D

 

 

No muszę Ciebie poinformować, iż jestem pierwszy raz na waszej sieci :) Twoja odpowiedź jest zbędna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

problem chyba tkwi w nicku bo ja na ten nick kilka ss dałem ale osoba o tej nazwie nigdy ich nie wrzuciła 

 

 

Ban nie jest nakładany na nick:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

SteamID Zbanowanego prawdopodobnie nałożyły się z twoim, decyzja należy do do wyższych :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pytanie do Administracji wyższej rangi jest następujące.. Macie zablokowane na serwerze takie coś jak " SID CHANGER " Proszę o odpowiedź, i przepraszam, że w temacie.

 

 

 

 

#Edit1: 

 

Memesi0 , tylko tyle, że na każdym cs'ie w internecie jaki jest, jest taki sam ban. No jedynie na cssetti, jest inny powód bana, i na inny nick . Więc wybacz mi. Ale to nie działa ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Usuń wszystkie pliki związane z CS, zainstaluj ponownie z innego źródła.

 

 

 

 

 

I tutaj obaj z panów się mylą.

 

Bana wyłapał właśnie dokładnie ten gracz. (1% szansy na moją pomyłkę)

 

A teraż już mówię o co kaman, gracz wspomniał, że każdy NonSteam którego pobiera pokazuje mu tego samego bana.

 

A i owszem. I nie chodzi tutaj o IP. Każdy nowy cs emuluje dla danego gracza "NonSteam_ID" i jest ono generowane z HardwareID.

 

A żeby się nie zagłebiać, znaczy to jedynie tyle, że jest to stałe "NonSteam_ID" przypisane do danego komputera.

 

Jest baaaaardzo mała prawdopodobność, że to samo "NSID" powtórzy się 2krotnie i to na tej samej sieci.

 

 

Jak dla mnie tem wyczerpałem, a kto bardziej ogarnięty rację mi przyzna :)

 

 

 

A, no tak, żeby nie wyjść na tego złego pytanie do administracji. Czy macie blokade na SteamID_Changera?

 

Bo jeśli nie, to ktoś mógł losowo zmieniać ID i pech trafił, że na chłopaka wpadło :D

 

 

 

Rly? Wystarczy zrobić jak pisałem wyżej i nowe id jest generowane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...