Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: TosterPL

 

Godzina, data zdarzenia: 15:47

 

Mapa: DD2

 

STEAM_ID / IP: http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=36075

 

Uzasadnienie: Piszę temat w imieniu mojego brata ponieważ on nie ma tu konta. Gramy na jednym ip, poprzez wifi i nie wiem czy to będzie stwarzać jakiś problem. Powiedziałem mu, żeby ściągnął 1.6 to razem tu postrzelamy. Po 2 mapach dostał perma z powodem w/w. Niech ktoś mi bardziej przybliży sprawę bo nie wiem o co chodzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z racji że korzystał z cheatów - prawdopodobnie aim/wh itp. został przez osobę do tego upoważnioną zbanowany oraz jego cs został zniszczony, przez co nie może go otworzyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest
Z racji że korzystał z cheatów - prawdopodobnie aim/wh

 

 

CS został ściągnięty z tego forum, osobiście mu wchodziłem na serwer, on nie potrafi odróżnić CT od TT więc używanie przez niego jakiegokolwiek wspomagacza przy statach 2:20 odpada

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


usuń pliki z cs wszystkie plus wyczyść rejestr zaistaluj jeszcze raz cs i powinno zadziałać . cheater destoy to automatyczny plugin co wykrywa czity na twoim komputerze mogleś mieć np. wiurusa albo źle zaistalowane co od pomślał o wirusie - najlepiej instalując cs zmien dysk docelowy oraz folder. 

 

napisz czy pomoglo . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 

usuń pliki z cs wszystkie plus wyczyść rejestr zaistaluj jeszcze raz cs i powinno zadziałać .

 

 

 

CS przeinstalowany, rejestr usunięty ale na serwer nie może wejść bo ma bana w AMX

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 

to zostało zmienić ip czyli zresetowac router albo zadzwonić do dostawcy o zmiane ip.

 

 

 

Zresetowanie rutera nic nie da, mam stałe ip a nie chce zmieniać na zmienne bo same problemy z tym są. Dziwi mnie ten bot który wykrywa haxy na kompie skoro instalowałem na jego lapku cs'a pierwszy raz, wirus to raczej też nie był bo komputer jest skanowany dwa razy dziennie. Nie da się usunąć bana z poziomu amx?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...