Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> [ GG+DM ]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Tacha$ to jest mój nick na którym zawsze gram, a ban jest na nicku 'FubuXmetin : D'

 

Godzina, data zdarzenia: Ciężko określić, stało to się mniej więcej miesiąc temu. W konsoli nie pokazuje daty ani godziny bana.

 

Mapa: Również ciężkie do określenia, bo nie dostałem bana podczas gry, "ktoś" go za mnie dostał, nie wiem za bardzo w jaki sposób.

 

STEAM_ID / IP:  STEAM_2 : 0 : 1813334567/ 77.45.58.255

 

Uzasadnienie: Czitowanie

 

 

 

Proszę o odwołanie bana, mam bana na wiele serwerach na nick'ach na których nigdy nie grałem. Napisałem odwołanie tylko na tym forum, ponieważ podoba mi się ten serwer oraz gram tam z moim kolegą. Podoba mi się także szybka reakcja adminów na tym serwerze, gdy pojawiał się jakiś "cziter" z wh czy innym gównem, szybko z tamtąd wylatywał ^^. Co tu więcej pisać, mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

 

 

 

Pozdrawiam Tachas

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Zresetuj router, powinno to zmienić twoje ip i będziesz mógł normalnie grać.

 

 

Niestety nie raz resetowałem router ze względu na brak połączenia i niczego to nie zmieniło w związku z moim banem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Musisz zmienić swoje ip, w przeciwnym razie będziesz musiał zrobić 100 reklam sieci. Spróbuj zrobić reinstala csa, przy czym usunąć wszystkie jego pliki a jeśli to nie pomoże to zadzwoń do operatora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...