Skocz do zawartości
heaVeN.

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie dd2#2.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: heaVeN.

 

Wiek: 12 wiosen.

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże..

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10.

 

Staż w CS-sie: Już nastało 7 lat ! :)

 

Steam / NonSteam: Steam.

 

Dlaczego Ty: Hmmm, tak się zastanowić. To każdy prawie mnie zna, dogaduje się z graczami oraz mam do nich szacunek. Traktuje innych tak jak inni traktują mnie. Mam 12 lat, ale to nie znaczy, że ogarniać nie umiem. 9/10 amxx ze względu na serwer, bo kiedyś coś tam próbowałem wykombinować to raczej z tym problemu nie będzie. :) Parę osób mnie już na dd2 #2, większość raczej :D Bo trochę tam czasu grałem. Przyznaje się sam, że nie grałem dość często na tych dniach. Ale już coraz więcej poświęcam serwerowi. Chciałbym pomóc jakoś tej sieci, aby była najlepszą siecią serwerów.. Ale i tak już jest to co tam ^^

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Tyle ile czas pozwala, najwięcej chyba 6/7h nawet. Oczywiście z przerwami 10-15 minutowymi. W weekendy więcej/mniej.

 

Kontakt: Steam, PW może nawet ts xDD

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/heaVeN./80.72.43.106:27032/

 

 

P.S. Mówiłem Procentowemu, żeby usunął i jest tak jakby już go nie ma :) Tego podania na JB Livio.

 

 

@Pawollo znajdź mi wolny serwer, wgram pluginy/ustawie cvary, nawet Tobie mogę nwm co zrobić xDD

 

Po co miałbym kłamać ? A i wgl mnie sprawdzali jak pisałem podanie amxx support. Więc chyba raczej coś mam w głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli poprawisz aktywność tygodniową (w tym momencie masz tylko 44 minuty, co jest zdecydowanie za mało) i będę widziała, że Ci zależy to napisz do mnie na steam, a rozpatrzę i jeśli uznam, że jest okey to otworzę podanie i będziemy czekać na wypowiedzi innych. Do tego czasu zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- wymagania spełnia

 

- zgłasza u@

 

- nienaganna kultura

 

- aktywny

 

 

Mimo młodego wieku jest bardziej dojrzalszy niż spora część naszego serwera. Ode mnie wielkie TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wg mnie wiek dyskwalifikuje Cię już na wstępie, w AMX 9/10 też nie uwierzę. Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.

 

 

 

-Mimo swojego wieku jest bardziej ogarnięty od wielu graczy w wieku 16 lat itd.

 

-Doświadczony

 

-Aktywny

 

-Kulturalny

 

-Steam

 

 

 

AMX każdy może się nauczyć.

 

 

 

@Gram na tym serwerze, ale czasami pod innymi nickami...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK :

 

 

-godziny są

 

-często na serwerze go widzę, miły kulturalny , nie kłóci się z nikim ( chyba :D

 

-wiek bardzo ważny nie jest jeżeli ktoś ogarnia więc nie czepiam się

 

 

 

Powinien dostać szansę.

 

 Powodzenia ;)  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Osobiście uważam, że szczerość to podstawa i moje prywatne brawa za odwagę i kręgosłup moralny, ale wg mnie danie admina dwunastolatkowi to absolutne nieporozumienie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodź spełnia wszystkie wymagania i ostatnimi czasy pokazał, że zależy mu na zostaniu administratorem, poprzez regularny pobyt na serwerze i dokonywanie zgłoszeń na u@, to uważam, że funkcję tą powinien na razie otrzymać warunkowo. Osobiście nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, gdyż jest kulturalny i miło oraz, pomimo wieku dojrzale się z nim rozmawia, lecz jak dla Ness'a dla mnie też nie trzymają się kupy informacje zawarte w podaniu. Jednakże mimo wszystko życze powodzenia w pełnieniu obowiązków administratora ^_^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ogólniej jestem na TAK .\

 

chociasz wiek to jest przeszkoda ale dla mnie mała chlopak ambitny rozwija sie chociasz momentami roztrzepany jest bo sklada podania gize pobadnie i gra , ostatnio pokazal ze mu zalezy na tym aby  zostac adminem , dalbym mu na probe pod jednym warunkiem aby tak dalej robil bo jak srzani przestanie sie pojawiac na serwie , straci do mnie zaufanie kompletne . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To była dość trudna decyzja dla mnie, jednak zadecydowałam, że dam Ci szansę i mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz. ;).

 

Admina przydzielam Ci na dzień dzisiejszy na okres próbny, zobaczymy czy się spiszesz. ;)

 

 

 

 

 

Witamy w gronie adminów ODD2#2 oraz życzę powodzenia i dużo wytrwałości!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...