Skocz do zawartości
mała

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> A może mała?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: mala .

Wiek: 22

Doświadczenie (w byciu adminem): Z mojego punktu widzenia i stażu będąc adminką nie miałam nigdy problemu w odróżnianiu gracza czystego od grającego na wspomagaczach. 8/10

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10

Staż w CS-sie: 7lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Gram dość często i myślę, że przydałaby się niezbędna kobieca ręka na serwer, która może poświęcić czas wtedy, kiedy nie ma innych i zapanować trochę nad porządkiem. Jestem osobą kontaktową i łatwo jest się ze mną dogadać. Mam wysokie poczucie humoru z osobistym limitem do przesadnego zachowania i chamstwa, które czasami przekracza granice przez osoby prowokujące, gdzie takie zachowanie nie jest przeze mnie mile widziane. Na serwer wprowadzę porządek i spokój - zwiększy się kultura, zmniejszy ilość oczywiście tych którzy nie przestrzegają zasad.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 2h do 5h.

Kontakt: 12258929

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/mala%20./80.72.43.106:27032/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm aktywna może jesteś ale jakoś specjalnie niczym się nie wyróżniasz, nigdy też nie widziałem abyś zgłaszała na u@ chyba, że tyczyło to się Twojej osoby. Również z tego co też zauważyłem to siedzisz bardzo dużo na spect i afkujesz. Sorki ale ja jestem na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To samo co Radek afkujesz na spec nie zglaszasz nic i niczym sie nie wyrozniasz a i cie nie lubie ale to szczegol jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mala moze Cie lubie na serwerze ale niestety musz byc na nie , bo sie kieruje nie tylko ze kogos lubie ale zasadami .

 

jestem na nie ze wzgledu ze niczym sie nie wrozniasz na serwie , tak jak wyzej sam mialem sytuacje i inni mieli ze siedizalas na spect .

 

godziny masz okej steam wiek ale nie masz praktycznie jakiekolwiek aktywnosci i ostatnio nie panujesz nad emocjami , boje sie sie ze jak dostaniesz bana - powrzucasz na kogos ten ktos sie nie da to zaraz go zbanuejsz wole na nie , popraw nan lepsza aktywnoscia , komunkacja wtedy zloz znow podanie . :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wyróżniać się wyróżnia, chociażby przez piskliwy, dziewiczy głos :D  Gra dużo, zna sie troche, i mi często zgłasza odpały wiec ja na tak. 

 

 

 

Ale argument że przydałaby się niezbędna kobieca ręka na serwer to głupi argument :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem rowniez na nie, zero zglaszania na u@, rowniez czesto Cie wywalam ze specta za nabijanie godzin. Na serwerze jestes aktywna to widac, ale na admina moim zdaniem za malo inicjatywy. 

 

np forum (jak ja :) )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A to dobre. 2-3 rundy na spec nazywacie tutaj nabijaniem godzin? :D

 

Co do zgłaszania na u@, wystarczy że zgłoszam na steam do H@ bądź osób które zawsze znajdą czas aby zajrzeć i zejść na specta - nie to co większość adminów którzy wolą statsić i nie reagować nawet na głupie sprzeczki i wyzwiska graczy stąd stwierdziłam, że szkoda czasu na współpracę z co niektórymi.

 

 

 

Sory za spam, ale nie mogę się powstrzymać jak czytam takie bzdury od osób które zaglądają raz na tydzień na serwer :)))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...