Skocz do zawartości
wacek placekk

wacuś - admin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: wacek placekk

Wiek: 18

Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo duże, miałem kilka swoich serwerów, oraz adminowałem na bardzo rozwiniętych sieciach(nie podam,bo nie chce reklamować)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

Staż w CS-sie: 7-8 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Hmm, jestem lubiany na serwerze, mam wysokie poczucie humoru, jestem bezkonfliktowny,  często się zdarzy że ktoś wejdzie na serwer i puszcza muzykę lub ktoś czituje, a nie ma wtedy admina.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-4h w zależności ponieważ nauka :)

Kontakt: Steam/Forum

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/wacek%20placekk/80.72.33.52:27480/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja już sam nie wiem Wacuś czy jestem na Tak czy Nie, przez te mikro to przesadzasz, nie raz pamiętam, że zwracałem Ci uwagę, jeżeli zmienisz troszkę zachowanie (chodzi mi głównie o mikro, bo do reszty nie mam zastrzeżeń) to będę na Tak.  Po za tym często Cię widzę na serwerze. Niech się inni też wypowiedzą na ten temat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyda się kolejna para rąk do pomocy.

 

 

 

Jak najbardziej ZA.

 

 

 

Godziny są, śmiechowo jest (nie liczy się jedynie fragowanie). Można z nim pograć, pobawić się na serwerze. Ale ogar mikro :) w trybie natychmiastowym!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral

 

Czasem przez mikro przesadzasz i łatwo Cię sprowokować co za tym idzie potrafisz szybko się zbulwersować. Admin powinien być opanowany i nie dać się sprowokować, ale jak poprawisz się, to czemu nie :). Poza tym nie mam zastrzeżeń 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak sam widzisz jeszcze chyba nie dorosłeś do roli admina na naszej sieci. 

 

Daj się ludziom poznać, pokaż się z tej lepszej strony i spróbuj za jakiś czas :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...