Skocz do zawartości
mimZz

powrót mimzza

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: mimZz

Wiek: 24

Doświadczenie (w byciu adminem): jakieś tam jest i było

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8

Staż w CS-sie: 8-9 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Myślę, że uda się pomóc wyłapywać małych oszustów, a dalej jakoś to będzie 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2 h

Kontakt: steam

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27032/top_players/?query=mimzz

__________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na tak.

 

 

 

Nie wiem jak teraz ze zgłaszaniem, ale jak był adminem to nie było problemów.

 

Po za tym, kiedy bym ostatnio nie wbił na serwer, to on też jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś widywałam go częśćiej, teraz od jakiegoś czasu zaczął się znowu pojawiać. Jest miły, ogarnięty i kulturalny. Samo to,że już był adminem przemawia za tym żeby był nim znowu, bo zapewne zna się na rzeczy. Szczególnie teraz, gdy wielu adminow odpadło i baaaaardzo czesto zdarza się, że gram sama, gdy jest serwer pełny i wszystkiego sama nie ogarniam. Każdy "ręce" do pomocy się teraz przydadzą.

 

Jestem na tak.

 

Powodzenia:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem NEUTRALNY

, z lekkim wskazaniem na tak. 

 

 

 

 

 

Gt nie rozpycha się ilością godzin. Przemawia jednak doświadczenie, pozostałych parametrów też nie można traktować jako przeciwwskazanie, wręcz przeciwnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie akceptowałam Ci podania wcześniej, bo chciałam zobaczyć jak u Ciebie będzie z tygodniówką.

 

Wyrabiasz, więc dam Ci szansę, tym bardziej, że byłeś już moim Adminem i nie było z Tobą problemów.  :like:

 

Zgłoś się do mnie (najlepiej na PW ze względu na mój urlop) ze swoim STEAM_ID. :)

Powodzenia i witam ponownie w gronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie akceptowałam Ci podania wcześniej, bo chciałam zobaczyć jak u Ciebie będzie z tygodniówką.

 

Wyrabiasz, więc dam Ci szansę, tym bardziej, że byłeś już moim Adminem i nie było z Tobą problemów.  :like:

 

Zgłoś się do mnie (najlepiej na PW ze względu na mój urlop) ze swoim STEAM_ID. :)

Powodzenia i witam ponownie w gronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...