Skocz do zawartości
heaVeN.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie by heaVeN.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

 

Wiek: 18 wiosen za mną ^^

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo duże.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10 - problem z edytacją/pisaniem pluginów. Tak to wszystko cacy. :P

 

Staż w CS-sie: 6/7 latek.

 

Steam / NonSteam: STEAM_0:0:58583030

 

Dlaczego Ty: Chciałbym tej sieci jak najlepiej czyli pomóc coś zrobić przy serwerach jak są problemy. Lubię grać na tym serwerze. Chociaż aktywność mi spadła więc z góry mówię, że mogliście mnie nie widzieć.. Postanawiam to zmienić oczywiście także będzie git. Niektóre osoby mnie już na pewno znają więc nie mam problemu z graczami/adminami. Wielkich spór nie robię, bo po co ? Tylko problemy xD Jestem kulturalną osobą, która może się przydać w gronie serwera. Kolejne dwie ręce do pomocy :D

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Tyle ile czas pozwoli z przerwami.

 

Kontakt: Steam, PW.

 

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/heaVeN./80.72.43.106:27032/ Brakuje mi tylko godzinki. Ale to nie wielka ilość czasu.

 

 

P.S. Aktywność na serwerze poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dopiero co wróciłeś do grania na serwerze nie za szybko troche z tym podaniem? :> widziałem Cie dzisiaj na serwerze wydawałeś się całkiem ogarniętą osobą. małe tak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia. 
Uzasadnienie: Najpierw BF4, potem Zombie teraz DD2 #2. Za szybko zmieniasz serwery. Spójrz na swój GT. Grałeś tylko dzisiaj i w niedziele 3 minuty. 
Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia. W dodatku, jest dużo adminów. 


Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...