Skocz do zawartości
Livio

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Livio

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Jest i to duze

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

 

Staż w CS-sie: Duzy

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zalezy od chęci i pory

 

Kontakt: Steam fb ts3 :)

 

Link do gt: http://www.gametracker.com/player/Livio/80.72.43.106:27032/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak linka do GT. Zresztą to szczegół, gdyż w tym temacie http://multi-head.pl/topic/53397-podanie/ s@ strike zamknął rekrutację na serwerze :)

 

 

 

Nawiązując do Twojego podania to jestem neutralny. Dlatego, że choć spełniasz wymagania, to z widywaniem Ciebie przeze mnie na serwerze jest różnie. Możliwe, że może to być spowodowane różnymi porami grania. Jednakże, gdy zdarzyło mi się z Tobą pare razy grać, to w stosunku do mojej osoby trochę się dziwnie zachowywałeś. Poza tym nie znalazłem żadnego posta adonai, mówiącego o wznowieniu rekrutacji na naszym serwerze, na którym i tak obecnie funkcjonuje 20 adminów. Moim zdaniem jest już nas i tak wielu i czasem mamy problem ze zgraniem się, do tego dochodzą konflikty, gdyż nie każdy się zna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja niestety jestem na NIE,

 

 

 

Moim zdaniem Rekrutacja została wznowiona zbyt wcześnie zaraz po utracie rangi przez fanatica. Na serwerze jest koło 20 adminów i jest nas wystarczająco dużo aby ogarnąć serwer .

 

Druga sprawa Twoja aktywność na serwerze przez ostatni msc/tydzień jest mała  . Podczas gry kulturą również nie gardzisz bardzo sporo czasami przeklinasz a takich adminów mamy kilku i kolejny nie jest

 

potrzebny .

 

 

 

EDIT:

 

 

 

 

 

 

Skoro rekrutacja jest otwarta przez administrację to reszta nie powinna mieć nic do gadania czy adminów jest za dużo czy też nie.

 

Ja oczywiście jestem na tak, gracz często na serwerze, miły i myślę, że sobie świetnie poradzi :)

 

 

Sądząc po jego aktywności na serwerze to raczej nie jest zbyt często ;) I po twoich 18minut przegranych w tygodniu rzeczywiście dużo wiesz co się dzieje na dd#2 no chyba ,że grasz jeszcze pod innym nickiem  . ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomo, że na tak. Bartuś mój braciszek zawsze pomoże (sarkazm), ogarnia to co trzeba, aktywność w porządku. 

 

Jedyny minus to to, że jest świnią. Powodzenia. ;))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro rekrutacja jest otwarta przez administrację to reszta nie powinna mieć nic do gadania czy adminów jest za dużo czy też nie.

 

Ja oczywiście jestem na tak, gracz często na serwerze, miły i myślę, że sobie świetnie poradzi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyda się , przyda.

 

 -Wiek

 

 -Steam

 

 -H są

 

Miły ogarnięty koleś, kulture ma, nigdy nie widziałem z nim żadnej spiny ( :D ) . 

 

Jestem na Tak , warto go sprawdzić :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...