Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Mateusz~ - Podanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Mateusz~

Wiek: 21 (czerwiec 22)

Doświadczenie (w byciu adminem): Kilka lat na zakładzie karnym i kilka w nieistniejących już sieciach.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10

Staż w CS-sie: Ponad 6 lat steam + 2 lata ns

Steam / NonSteam: STEAM

Dlaczego Ty: Ponieważ Szef mnie zmusił :( Ale tak na poważnie, to sporo grałem jako admin na serwerach i nawet mam oko do "cziterów", a także chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze . 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Oj różnie, najczęściej wieczorami lub późnym popołudniem (3-4h dziennie, nawet dłużej)   

Kontakt: Steam i PW.

 

Link do GameTracker'a: Jest nowe IP, ale na poprzednim serwerze miałem cos koło 60h.

http://www.gametracker.com/player/Mateusz~/80.72.33.52:27480/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na wielkie tak:

 

-czesto go widze

 

- zglasza u@

 

-kulturalny, miły

 

-wiek, steam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiscie ze jestem na tak :D Spoko ziomek , ogarniety, wesoly, zgłasza czesto na u@ albo na steam :) i oczywiscie spelnia wymagania :D jak najbardziej sie przyda :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Szczerze to ja cię nie pamiętam, ale wymagania spełniasz no i szef ci '' kazał '' złożyć podanie to jestem na TAK

:D

 

Pozdro :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja też na Tak gracz z kulturą ,wymagania spełnia + zgłasza na u@ i pisze na steam jak jest ktoś odpalony 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jestem za, przydałby sie na serwerowni, wiek na plus jak również staż, owszem zgłasza podejrzenia i czesto sa  one trafne. 

 

Na TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jestem na TAK

 

 

 

uwiodłeś mnie swoją historią i jestem pod wrażeniem  :clapping:

 

 

 

a tak na serio to ogarnięty, może nie pod względem gry bo zamyka cały czas ale się stara :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Baaardzo dużo czasu na serwerze, często zgłasza na u@ jak i woła na steam. Na serwerze też potrafi się zachować, nie obraża ,nie prowokuje ( no chyba, że mnie  <_<  ). Masz moje tak :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo sympatyczny i ogarnięty kolega. Jak najbardziej nadaje się na funkcję administratora, wiele razy zgłaszał cziterków i zna się na rzeczy więc nie mam żadnych zastrzeżeń i masz moje tak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

oczywiście, że tak ;)

 

użytownik spłenia wymagania, ogarnięta osoba, przyjemnie się z nim gra, czego chcieć więcej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...