Skocz do zawartości
###JaMeS###

PODANIE O ADMINA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JaMeS

Wiek: 18 lat

Doświadczenie (w byciu adminem): 8/10

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10

Staż w CS-sie: 3/4/5 godz przegranych w jednym dniu w cs : go , a siedzenie na stronie internetowej w cs : go mogę poświecać w tyg . 10 godz 

Steam / NonSteam: nie posiadam ponieważ mialem komputer resetowany i wszystko co miałem mi się usuneło

 

Dlaczego Ty: ponieważ gram w tą grę ponad 7 lat przez 4 lata byłem adminem na kilku serwerach i wychodziło mi to dobrze . gram na tym serwerze cs : go po nad miesiac i chcialem przez ten miesiac zdobyc przyjaciół i kolegów ktorzy mi zaufaja i beda mieli ze mna dobry kontakt . chcialbym na tym serwerze zaznaczyc to ze wczoraj gdzies o godz 21:00 nie bylo admina zadnego i byl wh i aim mial staty 100/4 i wszyscy sie na niego rzucili go przezywali przeklinali a jak ja gram juz 2 godz na tym serwie to przez 2 godz nie widzialem ani jednego admina wiec zapytalem sie graczy czy bym mogl startowac na tym serwie oni sie zgodzili i mnie poparli . chce zeby ten serwer sie rozwijaj zgodnie z tymi prawami i zeby nie bylo wypałow

 Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w jednym dniu moge przegrac maks 6 godz .

Kontakt:

 

skype - wojtaszek419

 

facebook-na priv

 

nr tel. napisac na skype do mnie albo tu na serwie

 

 

 

 

 

polecam sie jako admin bo naprawde brakuje adminow na tym serwie

 

:)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktem jest to że adminów jest mało, ale jak piszesz że był czit i grał na wh/aime to w takich sytuacjach trzeba nagrywać demko skopiować ip i wstawidz w odpowiedni dział na forum.

 

Co do kandydatury jestem na TAk wiek na plus, steam by się przydał ale jak nie ma to trudno adma  można ogarnąć bez steam i przydało by się gdybyś miał mikrofon 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chcecie wiedziec moja rozpiiske w jednmym dniu moge siedziec w szkole na stronie internetowej multihead.pl a po godz 15 wchodze sobie pograc na kompie zeby sie uspokoic po tych lekcjach i tak spedzam roznie od 15-17 albo od 18-22

 

 

 

zebyscie sobie nie mysleli ze jestem jednorazowy 

 

mikt\ro nba cs posiadam

 

i zazwyczaj w tego cs gra moj brat vo bardziej ogarnia admina i ogolem wiec bedzie mi wtym pomagal bo on wiecej gra w to lat niz ja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz , ale jestem na nie. 

 

Tak brzmisz jakbyś chciał się dzielić adminem. 

 

Zawsze możesz demko nakręcić i zgłosić czita w odpowiednim dziale. 

 

Daj się poznać , pokaż , że Ci zależy.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czesto bardzo widzę R3gi# albo lepacki

 

A pozatym ją siedze na kompie po godz 15:00 i mogę siedzieć do 22:00 ale ją gram z przerwami może ty wchodzisz po prostu o takich godz kiedy mnie nie ma dziś jeszcze nie wiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek +

 

AMXX +

 

Jak widzę od 2 marca mieć już na forum 15 h 58 min to jest na +++

 

Był adminem na innych serwerach i ma w tym wprawe +

 

Ale mam tylko jedną uwagę jak widział czitera to mógł go nagrać i zobaczyć jego IP i dać go wrece ADMINA

 

 

Dobra to na mój temat wszystko jeśli chodzi o ADMINA dla niego jestem na tak

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wydaje mi się, że umiesz rozpoznać cheatera. Za każdym razem gdy zginiesz obwiniasz gracza, który cię zabił o haki. Nie wydaje mi się także byś posiadał 18 lat, widząc w jaki sposób odnosisz się do innych graczy.

 

 

JESTEM NA NIE:

 

-brak mikro

 

-steam

 

- na serwerze nie siedzisz dłużej niż 2h

 

-zbyt pochopnie podejmujesz decyzje

 

-/+ wiek (ja nie jestem przekonany do wieku, który podałeś)

 

- za mało sposobów komunikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wczoraj siedzialem na serwie 3 godz 

 

posiadam mikro bo z kazdym gadam

 

a jak mowie ze ktos ma wh to dla bekei bo sie znamy 

 

kazdemu zwracam uwage jak przeklina albo mu pomagam jak cos nie rozumiem wiec sie nie zgadzam z twoja decyzja 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wczoraj siedziałes 3 h a ile będziesz jutro ?

 

Piszesz , że grasz 6h dziennie a tak na prawde 1-3h .

 

Mikro masz bo sam słyszałem ale zgłaszałes każdego na u@ kto cie zabijał. Rozumiem , że wtedy zbanujesz cały serwer ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale tych co ci podawalem to serio ci mówiłem

 

 

Dobra jak chcecie mnie już to nie obchodzi czy będę adminem czy nie ale jak taki ktoś wejdzie nigdy mnie nie widział nie zna mnie i mnie komentuje np. Że nie mam mikra to mnie to wali też pracuje jestem człowiekiem wcześniej grałem 6 godz teraz gram mniej bo mam więcej pracy pracyju 10 godz wcześniej pracował em 6-7 ale jak mówiłem będę dobrym admine jestem spokojny ale trzeba docenić to co się ma a nie

 

 

Tyle na mój temat pa :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie. 

 

 

 

Patrząc na to jak piszesz, to wnioskuje, że nie masz 18 lat :) 

 

Non-steam 

 

Amx 8/10? Może podrzucisz jakiś swój plugin :)

 

Wątpię, że potrafisz rozpoznać odpalonego od normalnego gracza. Proponuję, abyś otrzymał jakieś demo do rozpiski :)

 

 

 

 

 moge siedziec w szkole na stronie internetowej multihead.pl 

 

 

 

 

Szkoda, że nie na brazzers.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

 

-Brak steama

 

-Nie widziałem cb na serwerze

 

-Piszesz pod swoim podaniem jakiś żart

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja cb mafek co dziennie widze jak adminow nie masz wchodzisz z wh i czasem z aim i nabijasz sobie punkty wchodzi lepacki i juz wylanczasz 

 

rudydzik a co do cb zalozyles sobie konto byles na tym koncie 14 min i juz komentujesz wgl cb ani razu nie widzialem na serwerze cs:go #2 a co do pisania ja tak pisze nie pisze ś,ż,ń ja tak pisze jak cos jest wazne jak ban albo jak pisze do kolezanki tyle z mojej strony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja cb mafek co dziennie widze jak adminow nie masz wchodzisz z wh i czasem z aim i nabijasz sobie punkty wchodzi lepacki i juz wylanczasz 

 

rudydzik a co do cb zalozyles sobie konto byles na tym koncie 14 min i juz komentujesz wgl cb ani razu nie widzialem na serwerze cs:go #2 a co do pisania ja tak pisze nie pisze ś,ż,ń ja tak pisze jak cos jest wazne jak ban albo jak pisze do kolezanki tyle z mojej strony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahaah James

 

Po pierwsze

 

-To nie odpowiedź na podanie

 

Po drugie

 

-Od tego HLTV a już ss'y były mi robione

 

Po trzecie

 

-Jak gram lepiej od ciebie to nie znaczy że musisz mnie od razu oskarżać ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahaah James

 

Po pierwsze

 

-To nie odpowiedź na podanie

 

Po drugie

 

-Od tego HLTV a już ss'y były mi robione

 

Po trzecie

 

-Jak gram lepiej od ciebie to nie znaczy że musisz mnie od razu oskarżać ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...