Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> CHOINKI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę już po raz drugi to samo, ale ile mozna czekać ??? :o Ostatnim razem gdy pisałem o tej samej sprawie sam H@ powiedział że elementy świateczne wkrótce znikna z serwera, ale nikt tego nie ruszył. No przepraszam bardzo jest już dawno po świętach nie wiem za czym jeszcze czekacie ? Ta choinka naprawdę utrudnia grę, przeszkadza zróbcie coś z tym. Jak dobrze pamietam to dwa tygodnie temu o tym pisałem i jak mówię nic z tym się nie posunęło do przodu. Dlatego w imieniu innych graczy jak i swoim proszę o usunięcie tej choinki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co jak co, ale kolega wyżej ma racje, chociażby ze względu na to, że jest już dobry miesiąc po świętach.

 

Też miałem kilka problemów przez choinkę, aczkolwiek nie zwracałem na to większej uwagi, no ale 

 

fakt jest faktem, ktoś musi coś z tym zrobić ;)

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no w sumie shadow ma racje . NIe raz gine po koleś siedzi w choince , utrudnia i tez pomaga  :D bo jak shadow szukasz paki to widac ja dobrze :D

 

nie tak na serio elementy swiateczne powinny juz zniknac jest miesiac po swietach juz . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...