Skocz do zawartości
    Zaloguj się, aby obserwować  
    Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Co to ma być??

Gość Guest

Witam!!!

Dlaczego w ogule nie grają admini na serwerze ?? Kur** gracze ktorzy mają cheaty są w topce a uczciwi gracze ??

Od tygodnia nie widziałem admina!! 1. gościo reklamuje serwer!!! 2. Jebi* na SH!!! 3. Ma Aima.

Co to ma być na serwerze jest bajzer a nie porządek. Napisałem podanie o Adminia?? Nie przyjeliście mnie i mojej pomocy na serwerze.

Positive_ (?????) wejdz sobie na inny nick i zobaczymy czy ci dobrze będzie szło z cheaterami. Admini tez niech sprobują. Jak tu widze że w ogule nie ma Adminia tego serwera. Ogarnijcie ten serwer !!!!!!!!! :spiteful: Jak ja widze to admini się opier******.!!!

Kolego, zdecydowanie ogarnij hormony - to po pierwsze.

Po drugie admini to nie roboty i nie żyją wirtualem (nie grają 24/7 jakbyś chciał). Też mamy życie prywatne.

Po trzecie: "W ogóle nie ma admina tego serwera"? Najpierw popatrz dokładnie, a później pisz farmazony. Daję Ci linka, gdzie zobaczysz adminów tego serwera: http://multi-head.pl/index.php?app=members&section=view&module=list&filter=49 + oczywiście opiekun: Positive_ (?????)

Po czwarte Twoje podanie zostało odrzucone, bo nie spełniałeś wymagań i to podstawowych wymagań, a nie dlatego, bo nam się tak podobało.

Po piąte jak Cię irytują cziterzy, wystarczy nagrać demka, wziąć ich IP i wrzucić na forum. To chyba nie powinno być dla Ciebie problemem...

1. Masz 14 lat.

2. Na serwerze byłeś 4 dni.

3. Brak steam.

4. Nie widzę, żadnej pomocy Twojej na serwerze. Jak chcesz pomagać to możesz zgłaszać cheaterów w tym dziale> http://multi-head.pl/forum/87-zg%C5%82o%C5%9B-cheatera/

Jakoś tego tam nie widze.

5. Rejestracja wczoraj.

6. I chyba najważnieszy pkt. Z taką kulturą słowną jak na 14 latka to mogą Ci od razu powiedzieć że na tę chwilę nie widzę Cie w roli admina.

Podsumowując Twoją wypowiedź to powiem Ci tak, że admin to też CZŁOWIEK i ma ważniejsze sprawy niż gra. Admini tego serwera są na studiach/pracują i zaglądają w wolnej chwili gdy tylko ją znajdą. Z każdym adminem jestem w kontakcie i wiem jak sprawy wyglądają. Prawdą jest, że brakuje adminów ale nie przyjmujemy osoby pierwsze lepsze. Jesteś za młody co pokazuje Twoje zachowanie w tym temacie.

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
    Zaloguj się, aby obserwować