Skocz do zawartości
Gość

[RFP] MichaSiu -> Żeby było oficjalnie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 24 lata 9 msc 20pare dni

 

 

Staż na forum: No spory już jest. Cięzko się doliczyć.

 

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: A więc tak moje Achievmenty odblokowane na forum: Łowca kolorków, Szyderca, Spinacz, Nikt Cię nie lubi, Szczery do bólu i kilka innych. Ogólnie uważam, że już jakieś 80% tych negatywnych zebrałem :D

 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: To zależy. Zdarzy się czasem błąd, czasem zapomne ogonka (tego przy literkach), najczęściej wyłapuje to z miejsca, a nawet jeśli nie to znajdzie się taki @@Chudy który mi przypomni :D Takie mocne 8,5/10 w porywach do 10/10 ale tylko kiedy trzeba poprawiać kogoś :P

 

 

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Na forum sporo... Na FanPage, głównie śledze statystyki... Ogarniam co piszą, nabijam lajki (teraz nawet nowe śmieszne reakcje które doszły), udostępniam, zapraszam... Nie przeglądam jak jakiś napaleniec, bo po co...

 

 

Jaki dział forum chcesz redagować(konkursy, artykuły itp.): -

 

 

Co nowego wprowadzisz na FanPage'a: Nic. Nie oszukujmy się, tam nie ma co wprowadzać, chyba, ze więcej luzu, jakiegoś bliższego kontaktu z użyszkodnikami. Pokazać, ze nie posty typu "Jak minął Wam piątek" "Co robiliście w sobotę" umieją się sprzedać... Że wystarczy troszkę luzu, podejścia do ludzi i każdy całkiem inaczej na to patrzy i takie posty mają więcej wyświetleń.

 

 

I żeby była jasność, nie jest to podanie dla żartu. Nie chce słuchać, że wbijam się komuś w prace i zadania.

 

Jako umotywowanie tego podania wrzucam screena... Nie ma on na celu obrażenia, urażenia innych rfp.

 

Poprostu pokazuje on, w jaki sposób odbierane są randomowe posty które piszę co jakiś czas, a jak posty które dodają oni.

 

Chodzi głównie o zasięg oraz niebieski paseczek który pokazuje jak wiele osób kliknęło i zobaczyło ten post.

 

hfyQhEQ.png

 

 

 

Pozdrawiam!

 

 

 

PS. FanPage będzie dla mnie odskocznią od dłubania przy forum i serwerach, ale mimo wszystko chcę, aby było to kolejne moje zajęcie, wszak trzeba poszerzać swoje hobby i zainteresowania, a facebook tez może dobrze wypromować. Kolorek to nie to na czym mi zależy. Ale fakt przynależności do grona tych czubków z rfp byłby fajną odmianą :)

 

 

@Missia nie odbierz tego jako jakąś aluzje w Twoją stronę... Twoje posty są i tak najbardziej rozchwytywane i najlepiej dostrzegane w sieci :)  Mimo wszystko liczę na przychylność i baaardzo dobrą współpracę tak jak do tej pory :Wub:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

 

 

 

Nie no żartuję, chłopak ma kilka nieważnych rang na forum, dużo dłubie i skręca, ale ogólnie, to bardzo dobry kandydat. Ma rozwiniętą pół kulę mózgową jak i wyobraźnię, poczucie humoru i mnóstwo śmiesznych pomysłów. Na tak, powodzenia.  :kappa:  :kappa:  :kappa:

 

 

 

 

 

by Lovę ~~

 

 

 

Ps: Będę miał go na oku.  <_<

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm.. Ewentualnie mogę być na tak. 

 

+jesteś już troszkę rozpoznawalny na forum

 

+wiek

 

+staż

 

+myślę, że da radę

 

+widzę, że przyłożyłeś się do napisania podania

 

Przy okazji przyda się parę rąk do pomocy, tym bardziej, że naczelny ma wylane. :D

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak!

 

Dzieki tej randze juz na pewno bedziesz mogl ustawic sobie kolorek na ten zmieniajacy sie (teczowy) :D

 

Wiadomo, ze podanie jeat formalnoscia, ale polaskocze Twoje ego i napisze, ze sie ultra nadajesz :D

 

 

A tak na serio...

 

Malo tu osob kuma social media i takie pojecia jak leady, kierowanie ruchu albo zasieg. Potrzebna jest osoba, ktora wie jak taki zasieg zwiekszac i wiem, ze ta osoba jestes Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dosyć ciężka ranga, wątpię, że podołasz :D NIE!

 

 

 

A tak poważnie to jestem na tak, przyda się więcej wspomnianego przez Ciebie luzu. No i oczywiście liczę na trochę humorku (w szczególności CZARNEGO, chociaż niektórym może to przeszkadzać). Masz moje błogosławieństwo... synu! :D

 

 

 

//

 

O patrz, 700 post i to w Twoim podaniu. Pijemy! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


posiadasz juz bardzo odpowiedzialne funkcje na forum i nie chciałbym alby kolejna wpłynęła na jakość wykonywania pozostałych :D :D jesli będziesz w stanie to wszystko pogodzić to jestem na tak :) poza tym na zamieszczonym ss widac jak twoje posty zostaly pozytywnie odebrane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Nie podołasz randze. Tutaj trzeba się wykazać. Nie każdy ma taką szansę. Nie potrafisz podłączyć mikrofonu, nie mówiąc już o tym, że wstawienie posta to będzie survival - prawie jak z Bearem Gryllsem. Wszystkie tak na górze to kolesiostwo.

 

 

 

Pewnie wydawało wam się, że tu będzie mój pozytywny głos. Nie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...