Skocz do zawartości
PREDATOR KU*WA

PREDATOR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PREDATOR KUHWA

Wiek: 28

Doświadczenie (w byciu adminem): długie, zaczynałem za czasów UD oraz KN

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

Staż w CS-sie: około 9 lat

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: Gram w różnych godzinach, kiedy nie ma adminów na serwerze (Wojtek gra najczęściej, reszta ma sprawy prywatne, chociaż też się starają). Staram się aby serwer dudnił życiem. Przy możliwościach, które mam, staram się oceniać graczy, którzy naszą rozgrywkę mogą psuć (tak jak to było dzisiaj oraz wczoraj, gdzie wołałem adminów o pomoc, ponieważ ludzie opuszczai serwer)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależy od dnia, ale około 4-5h dziennie

Kontakt: steam rocky879

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.52:27480/top_players/?query=PREDATOR+KUHWA

 

 

 

Wiem godzin nie ma, bo brakuje (-10h premium około 17h). Godziny to nie problem nadrobić. Gram codziennie po parę dobrych godzin. Staram się pomagać rozkręcać serwer o każdej godzinie kiedy tylko mogę. Najczęściej wychodzi na dobry plus i trzyma się dobre kilka godzin. Jestem zauważalny na serwerze :)

 

 

 

Tak wiem, składałem podanie na @ ODD2#1

. Jednak ten serwer jest rozkręcony, o każdej porze są gracze. DD2/INF potrzebuje aktywnych adminów, którzy pomogliby rozkręcać serwer do bólu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem jak najbardziej ZA, zważywszy na fakt,że kilka osób straciło posadę admina. Przyda się na pewno, ma doświadczenie w byciu adminem,wiek,kultura, no i to na tyle, nie będę się bardziej rozpisywał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że nie udało Ci się na DD2#1 jestem jak najbardziej na tak.

 

Nie sprawia problemów, bardzo dojrzały, aktywny, tafnie zgłasza osoby czitujace i łamiące zasady.

 

 

Bardzo pomocny i rozgarnięty - brać, nie zastanawiać się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Przegrane 22.47 h jestem na nie, popraw aktynowść i wróć z podaniem.

 

 

Czy dla Was wszystkich jedyne co jest ważne to są godziny? Nie jest ważne jak kto ingeruje w serwer, do jak dobrych statystyk doprowadza. Godziny, godziny, godziny...nie jest to problem aby je nabić.

 

 

BTW. Gametracker zlicza jedynie po rozłączeniu z serwerem, tak jak to zrobiłem teraz.

 

 

Wasza sprawa, jak do tego podchodzicie. Jeden jest fakt, na kilku serwerach brakuje aktywnych adminów, takich którzy mogą pomoc w każdej chwili.

 

 

Wiem, że podanie zostanie zamknięte, bo nie mam godzin. Więc w takim układzie Ci najgłośniejszy, niech zaczną coś robić :)

 

 

 

 

Dodam, że dziś udało mi się rozkręcić serwer w 70%. Gracze ciągle dochodzą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie daj sie pozdnać chlopie z raz czy dwa razy cie tylko widziałem 

 

 

 

No dokladnie wczoraj go 3x widziałem na servie to co ja moge na jego temat powiedziec  moze ja mało gram albo wczesniej na jego uwagi nie zwracałem 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...