Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Palące rękawiczki + szatan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam administracje oraz użytkowników.

 

 

 

Jak wiemy Szatan ma 1/1 z HE więc z palącymi rękawiczkami jest totalny spam HE. Jeden, dwa granaty w anarchie/trupa i połowa teamu nie żyje (patrze na Ciebie, ''Tony Brakietu''). Mam prośbę o zabranie 1/1 z HE Szatanowi lub to, żeby ta klasa nie mogła by mieć palących rękawiczek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zablokować "Palące rękawiczki" dla klasy Szatan. Tyle powinno wystarczyć, nie ma co osłabiać klasy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście gram szatanem i uważam, że jeżeli ktoś płaci 24 zł miesięcznie za klasy mega premium to musi, czegoś od tej klasy wymagać... Tak samo było z wojskowym i skrzatem, ludzie zawsze będą narzekać nieważne jak będzie :P Z tego co się orientuje to na serwie gra max 5 osób szatanem, powtarzam MAX. Bez dobrego perku szatan jest słabą klasą o czym sam się przekonałem, więc nie widzę sensu w przerabianiu go albo blokowaniu mu "palących rękawiczek" bo wtedy nikt nie będzie nim grał... Autopompa także jest dobrą bronią ale na krótkie dystanse na większe odległości jest ona bezużyteczna :P Pzdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Maki ładnie Wam wyjaśnił. Jedno zestawienie perku i klasy, z bardzo niewielką szansą na jej wystąpienie. Sam nigdy jej nie uświadczyłem. Nie widzę sensu w kombinowaniu, bo raz na 100 trafi się taki zestawienie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...