Skocz do zawartości
Atnam

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Smoq spowalnia mi Csa xD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem że w cs jak wchodzę lub zbliżam się do smoq (granat dymny) to ilość fps mi gwałtownie spada i gra tak jakby zaczynała się ścinać ale wszystko się naprawia jak się już trochę oddale jaka może być tego przyczyna? 

 

 

 

Reinstalowałem cs nawet zmieniłem instalkę cs i pobrałem z mh ale problem jest dalej 

 

 

 

Proszę o szybką pomoc 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawdopodobnie to karta graficzna nie wyrabia przy smoke'u xD.

 

Nie wiem, spróbuj usunąć config, może pomoże.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam ten sam problem, w sumie to nie przeszkadza tak bardzo w grze ; ) wystarczy ominąć bądź poczekać aż minie a to na rękę, ponieważ zauważysz wroga pierwszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak ale to denerwujące jeżeli gram na mapce inferno a pod balkonem zawsze pełno właśnie tych granatów leci i tak tnie że ledwo co na zakrętach wyrabiam.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaka masz karte graficzna i czy jest ona w laptopie czy w stacjonarce? Bo zintegrowana na pewno nie wyrobi w smogu. Jeżeli w laptopie i niezintegrowana to mogę Ci pomóc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam stacjonarkę karta graficzna to Nivida Geforce4 MX 440 with AGP8X jest to karta chyba nie zintegrowana .

 

Bo jak miałem tą co kiedyś ale eis chyba zepsuła to wydaje mi się że nie było problemu teraz mam inną i właśnie tak się dzieje może jest za słaba? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@wdz -  ja mam lapka i niezintegrowaną (nVidia GTX660M) najnowsze sterowniki wgrane, synchronizacja pionowa wyłączona, uruchomienie procesu graficznego ustawione na nVidia..

 

I co by tutaj więcej zdziałać?

 

Dodaję, że to raczej coś w cfg albo w lapku pokombinować, gdyż na o wiele starszym PC chodzi bez zastrzeżeń.

 

 

 

Ps. Jednak trzeba było pokombinować w ustawieniach karty graficznej za pomocą specjalnego programu nVidia Inspector.

 

Do zamknięcia.

 

 

 

PS. Jak ktoś ma laptopa z dedykowaną kartą graficzną nVidii i nie chce mieć powyższego problemu, pomogę na PW.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko że ja posiadam komputer stacjonarny ale dobra jakoś z tym jeszcze przeżyje najwyżej kupie nowego kompa :) 

 

 

 

Dzięki za pomoc

 

I do zamknięcia :) chyba że ktoś coś jeszcze chce dodać 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wejdź w ustawienia karty graficznej i jak najbardziej pogorsz wygładzanie krawędzi. Możesz też zmienić inne ustawienia na mniejsze. Filtrowania np. Z 8x na 2x itp. Pobaw się ustawieniami i włączaj csa new game dd2 rzuć smoke a komendą cl_showfps 1 sprawdzaj ilość fps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...