Skocz do zawartości
FILO

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Sentry Gun na mapie assault

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym poruszyc taka sprawe o Sentry Gunie kladzionym przez ct na hali tt .. moim zdaniem powinno byc to tez zabronione gdyz terro ciezko sie poruszac i pilnowac hostow ....wiem ze zabronione jest gdy to tt kladzie w tym miejscu Sentry ale wydaje mi sie ze w odwrotna strone tez tak powinno byc co o tym myslicie?przed hala ok i po za nia ale na hali powinno to byc zabronione ..gdyz wiekszosc tt pilnuje hostow w tym miejscu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem ZA ! Nie raz się z tym spotkałem że runda dopiero się zaczeła a tu wbiega jeden z CT i stawia SG, a ty nawet nie zdążyłeś się ruszyć. Jak najbardziej powinno to być zabronione.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro Ct ma za cel wybic team TT lub zabrac hosty to sg postawione szybko w hali pomaga osiągnąć cel mapy. Mnie też to czasem denerwuje ale jak jestem w ct to sam tak robie tak jak każdy z was którzy się tu wypowiadacie. Wiec jak dla mnie bez sensu zabraniać czegos co pomaga osiągniecie celu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...