Skocz do zawartości
M@cIN

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> I jakie tu fair play??

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: okolo godziny 23:15

Nick admina/gracza, który zawinił: Ch*j Cie To
Dowody: sa  na demku . lecz jakis mam problem z winrarem i nie moge wypakowac do csa nic i nie wiem jakie czasy wiec jak admin moze to niech pobierze demko pobiedzy 22:40-23:20

Świadkowie:nie potrzeba mi wszystko bedzie na demku

Uzasadnienie:Wiec chodzi tutaj o kulturke panujaca na serwerze przez jakis czas od 2 dni jest malo adminow i ludzie sobie za duzo pozwalaja wyzywajac innych a admini ich nie banuja mowiac ze z okazji swiat itp itd. Wiec jest gracz o nicku i on co chwile spinal ze ten nie ma mutacji ten sie udziela za duzo ten go zabil czy cos innego wiec powiedzialem adminowi czemu nie banuje a on nic mi nie odpisal wiec jakis koles napisal jakies tam bluzgi na say'u i odrazu dostal bana a ten gracz mowiac przez mikrofon nawet upomnienia nie dostal. wiec sie wkurzylem a gracz przeklina na say'u chyba z 5 razy admin nic koles jeden jedno zdanie z dwoma bluzgami napisal ban 1godzina gdzie tu sprawiedliwosc??? 2 sprawa////  po jakims czasie nie ruszalem myszka na respie ct ale bylem online tylko myszke sobie w ustawieniach ustawialem i admin widzac to dal mi kicka po czym wszedlem i napisalem mu na u@ co ty kurwa robisz jak ja bylem online a w ct z tego co mi wiadomo moge siedziec na respie cala runde nawet a ten admin dal mi kicka  nawet jak nie byla paka podlozona a z tego co widzialem samo gracza wywala jak jest nie aktywny 150sec wiec sie zdenerwowalem i napisalem to co napisalem po czym dostalem bana 1godzine i jeszcze napisal aadmin na y@ idz sie wyplacz mamie. Juz wczesniej ten admin mnie nekal ze mam isc na forum pisac na niego skarge na forum wstawic demko na jednego gracza bo mu mowilem ze jest odpalony a ten admin spamuje na sa'u ze mam isc juz na forum bo demko jest skarge pisac itp itd dobijajac mnie do szalu sprowokowal mnie a ja jak sie zdenerwuje to potrafie kogos naprawde nawyzywac ale tu tego nie zrobilem tylko napisalem przestan mnie prowokowac . Prosze aby ten admin zostal ukarany poniewaz za duzo sobie pozwala prawami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oki juz naprawilem problem i ty dowod z drugiego demka: 59sec gracz juz placze i przeklinana czacie.

 

12:40 admin chu*j pisze ze mialem amena zglaszac juz zaczyna prowokacje 

 

16:15 znow pisal ze mam isc 

 

18:00 wprowadzanie graczy ze nie ma admina A JESLI KTOS BY COS CHCIAL OD ADMA??

 

19:00 pisze na y@ idz do mamy wyplacz sie . a wszystko to napisal bo dostalem od niego bana

 

Dowody z 1 demka  Chodzi o gracza Tany tany zaorany jakis taki dziwny nick mial 

 

3:30 gracz ten wyspisuje na y prowokacyjnie do kamosa bo padl i cos tam pisal ze jest niezla jednostka intelektualna

 

5:30 pisal zebym wlaczyl mutacje bo przefgrywa i mu nie pasuje moj glos po czym ja powiedzial a ty kup mikro i mnie nawyzywal po czym napisalem na u@ a admin sam go sprowokowales haha czyli nie mozna odpowiedziec nikogo bo to prowokacja?? jnie no dobry admin 

 

7:00 ktos pisze zajebalem cygana na fleszu wyzwisko czm admin nie ostrzegl??

 

20:00 kto jest od mowienia czy mikro +16 gracz czy admin?? wiec czemu on upomina graczy w wulgarny sposob?? 

 

21:00 seregemir napisal a sam polecisz tany za kulturke (ale nie polecial czemu) ???

 

A wiec tak jak juz mowilem wczesniej jeden gracz napisal zdanie jedno z wulgaryzmami dwoma i banik na 1godzinke gracz Tany Tabny bluzgal caly czas i admin go nie banowal .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm, byłem wtedy na serwerze akurat i troszkę się wypowiem na ten temat.

 

 

 

M@CIN. Po pierwsze, popatrz troszkę na siebie i na swoje zachowanie na serwerze, ciągle słychać przez mikro z Twojej strony niepotrzebne komentarze na temat akcji, gry, a nawet czasami graczy będących na serwerze, ciągle jęczysz, ciągle Ci coś nie pasuje, kolego ogarnij się trochę, ile ty masz lat, 10? płaczesz na prawdę gorzej niż kobieta[nie obrażając kobiet] .

 

Kilka razy przeklinałeś na y@ a nawet i na u@ Ci się zdarzyło :) robisz spam na u@, pisząc przekleństwa, niepotrzebne komentarze, ciągle kogoś zgłaszałeś kto Cię zabił.  Już nie raz będąc na serwerze słyszałem Cię jak jęczysz o byle co, dosłownie o byle co, a to Twoje ciągle nawijanie przez mikro boże. Człowieku uspokój się trochę, osobiście nie mam nic do Ciebie ale Twoje zachowanie na serwerze jest bardzo irytujące 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

A gdzielink do demka ? I zapraszam admina Ch*j Cie To

 

 

no linka nie moge dac po prostu mozecie wziasc z hltv bo na speedyshare moge dac ale dlugo wam sie bedzie pobierac bo na innych nie daje mi linkow. 

 

 demklo pobierz 2015-01-02 godzina 

 

 

22:54

 

23:20

 

 

i godzina 

 

 

23:20

 

23:45

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej już się wypowiadam. Jakoś nie widziałem podstaw abym sprawdzał co chwilę gracza o nicku "Amen" ze względu na to że wcześniej jak siedziałem na spect'cie to przypadkiem kamerę miałem na niego i ciągle widziałem jego grę. Dla mnie był czysty. 

 

 

W sprawie Twojego bana, dostałeś kicka bo afczyłeś na respie to co miałem zrobić? graczy 32 na pewno ktoś jeszcze chciał wbić na serwer, a Ty sobie stoisz i nie grasz. Trzeba było zwolnić slot dla kogoś kto skorzysta sobie z tego miejsca. Z drugim kickiem nie mam zupełnie nic wspólnego. A tu dowód dokładny na to za co dostałeś bana: 

 

67399182646146052998.jpg

 

 

 

Mam pozwolić aby osoba w takim wieku jak Ty ciągle prowokowała graczy i jeszcze tak się odnosiła do osób, które pilnują porządku na serwerze ? no proszę Cię. Myślę że 30 min bana to była odpowiednia kara.

 

 

 

Po za tym było pisane na say@ że mikrofon od 16+ lat, ale Ty ciągle płakałeś że ktoś Ciebie zabija, chaotycznie dawałeś info bez ładu i składu.. Robiło się to powoli monotonne..

 

 

Każdy z was został wtedy odpowiednio ukarany/upomniany więc nie zarzucaj mi że źle wykonuję swoją pracę. 

 

 

Ps. po za tym nie jestem też robotem aby widzieć każdą wypowiedź każdego z kolei gracza, ze względu na to że w niektórych przypadkach jak widziałeś padłem i nie miałem takiej możliwości aby sprawdzić co pisze. Wczoraj każdy był zmęczony po upojnym sylwestrze jak byś nie mógł się domyślać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Macin,gdybyś ty przestał tyle puakać,a zaczął grać...KAŻDY kto cie zabije od razu ląduje na u@,każdy kto ci powie jedno złe słowo to samo. Jak my mamy cie traktować poważnie,skoro sam jesteś po prostu niepoważny? 

 

A przy sytuacji byłam,widziałam wypowiedzi na u@,ban jak najbardziej sluszny. Pzdr ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie skarga jest nie słuszna 

 

Jakbym miał możliwość to bym zamknął temat ale skargi na admina nie mogę

 

 

 

 

 

 

 

Marcin a dowodów i tak nie widzę więc wiesz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Macin,gdybyś ty przestał tyle puakać,a zaczął grać...KAŻDY kto cie zabije od razu ląduje na u@,każdy kto ci powie jedno złe słowo to samo. Jak my mamy cie traktować poważnie,skoro sam jesteś po prostu niepoważny? 

 

 

 

 

 Tutaj koleżanka ma stu procentową racje, zawszę gdy od kogoś kto Cie zabił od razu piszesz ze wh albo coś:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Typa kojarzę, dzięki jego upierdliwości na mikro darowałem sobie dalszą grę, bo jego komentarzy po prostu się słuchać nie dało. Może i gra dobrze, ale wyzywanie innych od noobów i nonsteamowców jest naprawdę nie na miejscu. Ban jak najbardziej słuszny- utrudniasz grę swojemu teamowi i wnerwiasz graczy, którzy padną i czekają na nową rundę. Jeszcze jakieś pierdoły o dresach i rurkach wygadywałeś niczym mantrę, tak jak by to kogokolwiek obchodziło.

 

 

 

Ogarnij swój styl bycia, bo jak widać, nie pasuje to naprawdę WIELU osobom.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli mielibyśmy ukarać admina za takie czyny, Tobie musielibyśmy przedłużyć bana. Jak widzisz sam, 30 minut to bardzo krótko patrząc na Twoje przewinienia. Skargę zamykam i Ciebie Marcinie proszę o wyluzowanie bo najwidoczniej jesteś uczulony na słuszne postępowania adminów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...