Skocz do zawartości
Cthulhu2

The Guardian / Patrol (2006)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]2qvha8p.jpg[/align]

[align=center]The Guardian / Patrol (2006)

[/align]

[align=center] [/align]

Gatunek: Sensacja

Moja ocena: 10/10

Znani aktorzy: Kevin Costner, Ashton Kutcher, Clancy Brown, Sela Ward i Neal McDonough.

Czemu 10/10 ? Bo dla mnie ten film jest ponadczasowy. Przedstawia on ratownika straży wybrzeżnej Bena Randalla (Kevin Costner), który za życia stal się legenda w swoim zawodzie. Niestety, przez nieszczęśliwy wypadek w pracy, zostaje oddelegowany do innej jednostki jako instruktor nowych rekrutów dla Straży Przybrzeżnej.

Ben nie jest z tego zadowolony, ale mając do wyboru odejść na emeryturę lub zostać w jakimś stopniu powiązanym ze strażą, jego zamiłowanie do zawodu bierze gorą. W bazie, gdzie odbywają się szkolenia, Ben, jako starszy instruktor szkolnictwa, dostaje pod opiekę grupę "świeżaków" w której znajduje się Jake Fischer (Ashton Kutcher). Od samego początku ich spotkania, było ewidentnie widać, że nie będzie łatwo się im dogadać. Jacke, były mistrz w pływaniu z możliwością studiowania na wszystkich uczelniach sportowych, zachowuje się w sposób, który strasznie irytuje Bena a zarazem bardzo go dziwi... Jego postawa nie przypomina osoby, która chciałaby pracować w straży, przez co pakuje siebie oraz drużynę w kłopoty.

Film pokaże nam, jak Ben poprowadzi grupę do końca szkolenia. Nagnie zasady obozu, by stworzyć środowisko jak najbardziej realne dla kursantów. Dzięki czemu tylko niewielka grupa ludzi przejdzie szkolenie, ale za to grupa, która jest warta i gotowa by ratować życie innych.

Zachęcam od obejrzenia tego filmu i zobaczenia, jakie piekło muszą przejść ludzie, by zostać ratownikiem Straży Przybrzeżnej. Humoru w filmie również nie zabraknie, kiedy Jacke będzie się ścierać z Benem :)

[align=center]22cjn8.jpg[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]addpo5.jpg[/align]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Porozrzucane informacje, interpunkcji nie skomentuję, film na słabe 7.

// Nie pucuj się tam szparek.

// Widać Twoje podejście- "piszę jak piszę" Interpunkcja odgrywa bardzo ważną rolę, jeśli tego nie wiesz, to nie powinieneś być Recenzentem. Żałuję, że nie można dawać ujemnych reputacji, chętnie bym takową dał, zasłużyłeś głupotą i podejściem.

// A kim jesteś Ty, jeżeli piszesz o mnie, że jestem nikim, a nigdy w życiu ze mną nie rozmawiałaś/pisałaś? Puknij się w czółko.

PS. Wiek to tylko liczba, liczy się to, co ma się w głowie. Widzisz, jestem taki młody, a nie wiesz o czymś tak banalnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP. Cipkos pkt za nabicie posta? Cwaniak zedytował ale już za sam spam powinien być +1.

Co do recenzji to przekonałeś mnie i wiem co dzisiaj obejrzę szczególnie, że gra tam jeden z aktorów których filmy nawet trawię(Kevin Costner) + poleciał :)

Jakiś horror by się przydał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Recenzja nawet nawet zobaczymy jak film :D

Oczywiście + za pracę ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Film mega, oglądałam go z zaciekawieniem razem z naszym recenzentem ;) Dużo emocji i humoru. Na koniec nawet łezka się w oku zakręciła :D

+ łobuzie ;)

// Widać Twoje podejście- "piszę jak piszę" Interpunkcja odgrywa bardzo ważną rolę, jeśli tego nie wiesz, to nie powinieneś być Recenzentem. Żałuję, że nie można dawać ujemnych reputacji, chętnie bym takową dał, zasłużyłeś głupotą i podejściem.

Każdy zasługuje na szansę, nawet Ci, co mają dysleksje... Dyslektyk ma szansę pisać maturę, pracę magisterską czy nawet doktorat, ale co Ty możesz o tym wiedzieć mając 18 lat. Nikt nie jest idealny, a Ty bezsensownie krytykujesz kogoś, a sam jesteś nikim ;) Proponuję zastanowić się nad sobą i kupić maść na ból tyłka ;)

Piszę jak piszę.. na interpunkcji mi nie zależy. Recenzja sama w sobie robi to co robić powinna, przedstawia film i zachęca do oglądania. Od interpunkcji to miałem nauczycielkę w szkole, to że ty mi ją wytykasz.. wisi mi to i powiewa.. widocznie tylko ty decydujesz się oglądać film po tym jaka jest interpunkcja w recenzji haha  :D

@UP kłamiesz.. ja oglądałem film a ty grałaś w terrarie noł lajfie  :D

Chyba Ty xD Nie pamiętasz tego na końcu - A on umarł??? :D

No life-ić w terrarie to tylko Ty możesz nubciu, budując trapy i nowe areny na frost legiony :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę jak piszę.. na interpunkcji mi nie zależy. Recenzja sama w sobie robi to co robić powinna, przedstawia film i zachęca do oglądania. Od interpunkcji to miałem nauczycielkę w szkole, to że ty mi ją wytykasz.. wisi mi to i powiewa.. widocznie tylko ty decydujesz się oglądać film po tym jaka jest interpunkcja w recenzji haha :D

@UP kłamiesz.. ja oglądałem film a ty grałaś w terrarie noł lajfie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze że Twoja recenzja nawet mnie przekonała, pewnie w najbliższym czasie oglądne film ;), oczywiście + za pracę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie również przekonała ;) Film widziałam i wymiata.. Co do interpunkcji nie każdy jest idealny z polskiego ;) zdarza się. Leci +  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Recenzja spoko co do interpunkcji, to można, by się przyczepić, ale nikt nie jest idealny, więc trochę dystansu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Recenzja jest dobra. Przekonałeś mnie do obejrzenia filmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Dokładnie jak tutaj osoby wyżej piszą. Liczą się chęci, a poprawność w pisowni, interpunkcja przyjdzie z czasem. Recenzja może być, mogło być lepiej, ale tym się nie martw, pracuj dalej! Z miłą chęcią zobaczę ten film, ponieważ zaciekawiłeś mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masher dobrze napisał każdemu popełniają się błędy po przeczytaniu tej Recenzji spróbuje jak najszybciej obejrzeć ten Film :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

// A kim jesteś Ty, jeżeli piszesz o mnie, że jestem nikim, a nigdy w życiu ze mną nie rozmawiałaś/pisałaś? Puknij się w czółko.

PS. Wiek to tylko liczba, liczy się to, co ma się w głowie. Widzisz, jestem taki młody, a nie wiesz o czymś tak banalnym.

Bądź tak dobry i sprawdź interpunkcje w tej książce..

75594_masz-bol-dupy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Recenzja nie jest taka zła sprawdze film osobiście :) jutro powiem co i jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

Coś mi ten tytuł mówi ale dla przypomniena sobie go obejrzę i ew przedstawie moją ocene filmu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko recenzja masz + i już oglądałem film :D 

Każdemu na początku jest trudno... 

nie bądz taki surowy bo chłopak się stara ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...