Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na admina + porśba o ub =)

Rekomendowane odpowiedzi

Wycinek z konsoli:

 

 

 

*DEAD* POROBIONY NA WZOROWO! :  jak mnie banowaliscie to w ct bylem ,/

 

 

killed kulaczek with galil

 

kocur killed [D]eft ! with m4a1

 

*DEAD* Szef wszystkich szefow :  to ct

 

 

dre killed www with awp

 

*DEAD* oTe :  /RANK

 

 

kocur killed Raziel with m4a1

 

*DEAD* Jebiesz bronzem :  chce bana za morde

 

 

*DEAD* StillAlive[??] :  no i?

 

 

*DEAD* Jebiesz bronzem :  mam wh

 

 

MotywOne killed kocur with m4a1

 

*DEAD* POROBIONY NA WZOROWO! :  wyjebane, mozna zamienic sklady calkiem

 

 

*** killed MotywOne with a headshot from m4a1 ***

 

[PROMOCJA]  Przetestuj  VIP'a  za darmo! Szczegoly na  Multi-Head.pl

 

*DEAD* POROBIONY NA WZOROWO! :  chce grac w ct bo w tt chujowo sie gra i nie ma zabawy

 

 

*DEAD* Jebiesz bronzem :  dacie mi bana ?

 

*DEAD* Szef wszystkich szefow :  cicho badz jebiesz

 

 

*DEAD* StillAlive[??] :  widocznie nie potrafisz grac w tt

 

 

*DEAD* caffe :  tt ez

 

 

*DEAD* Jebiesz bronzem :  chce bana

 

 

ali dolaczyl

 

*DEAD* POROBIONY NA WZOROWO! :  no wiem nie potrafie w tt

 

 

*DEAD* Jebiesz bronzem :  prosze

 

 

ali dolacza do Sil Anty-Terrorystow

 

*DEAD* POROBIONY NA WZOROWO! :  a ty szef japa

 

 

*DEAD* POROBIONY NA WZOROWO! :  co znowu reconecty

 

 

*DEAD* [D]eft ! :  to zaraz dostaniesz

 

 

*DEAD* POROBIONY NA WZOROWO! :  bedziesz robic?

 

 

dre killed with usp

*DEAD* POROBIONY NA WZOROWO! :  gownie?

 

 

*DEAD* Jebiesz bronzem :  bende

 

 

 Multi-Head: Najlepszy gracz w tej rundzie: MotywOne

 

?????? ???????? ?????????? ???????: rate 25000

 

 

?????? ???????? ?????????? ???????: cl_cmdbackup 2

 

 

?????? ???????? ?????????? ???????: cl_cmdrate 101

 

 

?????? ???????? ?????????? ???????: cl_updaterate 101

 

 

 Multi-Head: Zdobyl 5 fragow

 

 Multi-Head: Ustrzelil 0 hsow

 

*DEAD* Jebiesz bronzem :  uuuuuu

 

 

*DEAD* Raziel :  a ja chce mercedesa

 

*DEAD* caffe :  znowu nie kupisz steama gownie?

 

 

Jebiesz bronzem :  mam wh i aima

 

caffe :  jebany nsku

 

 

 

 

 

 

 

NIE WIEM JAKI ADMIN MNIE ZBANOWAŁ ALE DOSTAŁEM BANA TYLKO ZA TO, ŻE NAPISAŁEM "GÓWNIE?" I TO BAN NA JEDEN DZIEN? ZA TAKIE COŚ? NO PROSZE WAS. A caffe I szef wszysstkich szefów piszą sobie takie rzeczy i nawet kicka nie dostaną? Admin szefa wszystkich szefów nie zbanuje, bo co, bo kolega, to obrażać może tak? Pozdro dla serwera. Nawet jak ja mam dostać bana, za to, że nazwałem kogoś gównem to na pewno nie ban na 24h. A jeżeli tak - to szef wszystkich szefów i caffe też powinni dostać bana. Nie zostawie tego tak. Wcześniej też dostałem bana, bo szef wszystkich szefów bo tym jak padł w pierwszych sekundach zrobił reconecta i grał na nowo i nie dostał slaya/kicka, takie kontakty z adminami. Admin powinen być uczcziwy, sprawiedliwy, a nie banować tego który go zabił i zostawić w spokoju kolegę. Nie wiem kto mnie zbanował sprawdźcie to i zróbcie coś z tym adminem, który nie ma pojęcia co robi.

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Reason: 'Obrazasz'

 

[AMXBans] Duration: '1 day'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:407541770'

 

[AMXBans] Your IP: '213.77.52.66'

 

[AMXBans] ========================================

 

 

 

 

 

A NO I PROSZE NIE WIERZYĆ SZEFOWI JAK NAPISZE, ZE TO JEGO "CICHO BĄDŹ JEBIESZ" BYŁO DO GRACZA, KTÓRY MIAŁ W NICKU "JEBIESZ" BO PRAWDA JEST TAKA, ŻE ON TO NAPISAŁ DO MNIE, ZE MAM BYC CICHO I ZE JEBIE, A JA SIE CZUJE TYM URAZONY, ZROBCIE COS, BO MASAKRA, ŁZY W OCZACH.

 

 

 

edit: jak admina miał ten daft to go wyjebcie od razu, bo masakra, wczesniej mi chyba on robił screeny bo cos nie wierzył, ze jestem czysyt jak wróciłem na serwa. I chyba dlatego, ban na 24h zebym dzisiaj z nim nie mógł pograc bo koles przegrywa. Jak nie ma on admina/nie banował mnie, to przepraszam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahaha gorszych bajek nie czytałem haha wygrales internety !! Napisalem do gracza "Jebiesz Bronzem" bo chcial bana wiec mowie "cicho badz jebiesz" a Ty zaczales mnie obrazac wiec walnalem Ci bana za obraze mnie oto dowody: http://www.iv.pl/images/18484136384654416305.jpg i drugi dowod http://iv.pl/images/87402416321209736412.jpg  TO co napisales powyzej to klamstwo te dialogi :) chlopie nastepnym razem nie obrazaj mnie bo polecisz na dluzej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dałeś mi bana tylko za gównie :) Tamto napisałem już po tym jak zostałem zbanowany, co widać w konsoli. I już nie wymyślaj, że pisałeś do tamtego typa haha :D A czemu caffe bana nie dostał?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Japa  - to nie obraza. Jest to równoznaczne z "cicho bądź", które sam napisałeś :)

 

Gównie - spoko, nazwałem cie tak. Za to ban na 24h? I ponawiam pytanie dlaczego właśnie się tak uwziąłeś na mnie i mnie banujesz a z caffe nic nie zrobiłeś pomimo tego co wyżej widać co pisał : >

 

 

 

+ mam ściągnać HLTV i wkleić ile osób pisze do siebie "ty gównie", "ty zerze" i 1000 innych obraz? : ) I to wielokrotnie, a nie tak jak ja jeden raz? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No, to czekam aż mu wpierdolisz bana na 24h i za chwile sciągam HLTV i wrzucam listę kolejnych osób, które obrażają (oczywiscie dołączę ssy) ojj będą pustki na serwie. I czy uważasz, że ban na 24h za tak lekką obrazę jest uczcziwy? Dałeś komuś kiedykolwiek tak długiego bana za takie coś? Dlaczego ja dostałem? Typowo się na mnie uwziąłeś. A powinieneś mnie traktować na równi z innymi graczami. Jesteś niesprawiedliwy. A admin taki nie może być. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cwaniactwo nie jest zabronione. Czytałem regulamin :) Nie możesz za to banować. Staż jakie ma tutaj znaczenie? :) Nie powinieneś się wywyższać, mimo tego, że jesteś adminem. + Nie rozumiem też, dlaczego dzieci 98' dostają admina na tak rozwiniętej sieci serwerów. Też dziwne, według mnie admin powinen być dojrzały. Ty nie jesteś co potwierdza np. to, że wywyższasz się od innych. I skoncz już z tym obrażaniem, bo napisałem, że jesteś gównem xD Ty chyba nigdy nie słyszałeś porządnej obrazy w życiu, no może masz za mało lat jeszcze ;p Mogłeś mnie zbanować na powiedzmy 30 minut. Miałeś do tego prawo, jak najbardziej. Ale ban na 24h to gruba przesada? :) Co chciałeś może przez to również pokazać swoją "wyższość"? To jak "lepszy" jesteś? Dorośnij chłopie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"dostales tez za cwaniactwo i kim ja jestem a Ty. TY szarym graczem ja wyzszym :)" Nie chciałeś pokazać wyższości? Zdecyduj się a nie zmieniasz co chwile zdanie. Nie trzeba banować na 24h żeby nauczyć kogoś kultury. Ty po prostu nie chciałeś ze mną grać. Może się bałeś? Za takie coś, co ja zrobiłem ban 24h jest po prostu śmieszny :) Powiedziałbym, że MAKSYMALNY powinien trwać 30 minut. Caffe też mnie obraził a sobie dalej gra. I wiele innych osób. Naprawdę, nie jest dla mnie problemem ściągnać HLTV i przejrzeć konsolę :) Mogę wiele osób tutaj wrzucić. ;) A poza tym nie powinieneś mnie banować od razu po jednej "obrazie" - Nie powinno najpierw nastąpić ostrzeżenie słowne czy też kick? Wolałeś zbanować od razu i to na 24h. Chciałeś się mnie pozbyć i udowodnić, że jesteś "lepszy", a moja śmieszna obraza w twoją stronę to tylko Twoja wymówka :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...