Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> pytanko!?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,sprawe mam dotyczącą vipa.Rozumiem że kosztuje on 24zł ale bez przesady jest jakiś dodatkowy exp itd i jeszcze klasy ale to hp już jest denerwujące badzo dużo osób ma vipa i za każde zabójstwo jest +30 hp tylko szkoda że to hp nie jest do maksymalnej ilości jaką mamy w pkt tylko do nieskończonej.Jest możliwość zmiany tego vipa by dawał 30 hp za zabójstwo ale tylko do maksymalnej ilości ? A nie że chłop na vipie biega zabije 5-6 osób niedostając przy tym strzału i w połowie rundy ma 400+ hp no bez sensu ... Dlatego moja propozycja a zarazem pytanie jest taka czy można zmienić to by dawało hp ale tylko do tej ilości jaką możemy mieć maksymalną.

 

 

 

Pozderki elo :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę że to dobra uwaga i pomimo że mam VIPa to faktycznie raz miałem ponad 500 HP :D (jakieś 200 normalnego, wytrenowany weteran +150 i epicki rush ok. właśnie 5 fragow i miałem tyle hp ze head z awki poszedł za 400 i jeszcze żyłem. Myślę ze to jest do poprawy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...