Jump to content
Guest

Podanie o Admina

Recommended Posts

Nick:Fighter

Doświadczenie (w byciu adminem): Tak tutaj zanim była ta przerwa   ;)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8

Staż w CS-sie: 5 roczek juz :)

Steam / NonSteam: NonSteam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametrack...2.40.110:27034/

Dlaczego TY .!:Moim zdaniem jestem idealnym kandydatem na to stanowisko uważam tak dlatego, że na forum nie ma na mnie żadnej skargi podpartej dowodami, mam przegrane sporo godzin, jestem aktywnym graczem i gdy wchodzę na serwer wydaję mi się że, wtedy robi się weselej. Na serwerze większość graczy mnie zna i myśle że czuli się dobrze gdy grali ze mną ,godziny ktorych nie mam przegranych od resetu nadrobie .

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  4/5 godzinek :)

Kontakt: GG: 51756104 Facebook , Numer Telefonu. mogę podać ( jeśli będzie potrzebny :-)

Pozdrawiam Fighter . 

No nie bywasz bo Cie ani razu jeszcze nie widziałem. Skoro widzisz, że ktoś lata na aimie to powinieneś wbić na forum i poprosić jakiegoś admina.

Na nie. Nie bez przyczyny odebrano ci admina. Przez ostatnie 2 tygodnie widziałem cię raz.. dzisiaj. A co do cheaterów, nie jest chyba wielkim problemem napisać na priv żebym wszedł a na forum jestem zazwyczaj non-stop.

Nie, przez to że serwer był off nie mogłeś stracić admina bo każdy by musiał stracić. Ja też pracuje i to w systemie 4 brygadowym ale jakoś zawsze znajdę czas żeby wbić i pograć. W jednym dniu pogram mniej ale w drugim nadrobię.

Bede pamietał no ty nie masz zmarwien i pracy a ja musze pracowac . A odebrano mi bo nie wchodziłem do serwer był off

Skoro tyle pracujesz i wiesz, że nie wyrobisz godzin, to wystarczy zgłosić to do Positiva i po problemie. Opiekuna mamy na prawdę w porządku i sądzę ze nie robił by ci z tego powodu problemów.

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;

Co do cheaterów na serwerze to jak bardzo chcesz pomóc to pokaż to robiąc demka i wstawiając zgłoszenia w dziale UBT "Zgłoś Cheat'era". 10 min i zgłoszenie gotowe + mozna złapać klase premium(obojętnie jaką). Możesz też złapać naszych [email protected] na shoutboxie i powiadomić o problemie.

Najbliższe dni będę sprawdzał Twoje zaangażowanie na serwerze i wtedy po rozmowie z resztą adminów, bo będę chciał znać ich zdanie zobaczę co z Tobą zrobić.

P.S.

Starzy admini(byli), którzy spisywali się w swojej pracy a wiem, że nie posiadają steam mogą pisać podanie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...