Skocz do zawartości
Gość

Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Fighter

Wiek:16lat

Doświadczenie (w byciu adminem): Tak tutaj zanim była ta przerwa   ;)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8

Staż w CS-sie: 5 roczek juz :)

Steam / NonSteam: NonSteam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametrack...2.40.110:27034/

Dlaczego TY .!:Moim zdaniem jestem idealnym kandydatem na to stanowisko uważam tak dlatego, że na forum nie ma na mnie żadnej skargi podpartej dowodami, mam przegrane sporo godzin, jestem aktywnym graczem i gdy wchodzę na serwer wydaję mi się że, wtedy robi się weselej. Na serwerze większość graczy mnie zna i myśle że czuli się dobrze gdy grali ze mną ,godziny ktorych nie mam przegranych od resetu nadrobie .

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  4/5 godzinek :)

Kontakt: GG: 51756104 Facebook , Numer Telefonu. mogę podać ( jeśli będzie potrzebny :-)

Pozdrawiam Fighter . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie bywasz bo Cie ani razu jeszcze nie widziałem. Skoro widzisz, że ktoś lata na aimie to powinieneś wbić na forum i poprosić jakiegoś admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie. Nie bez przyczyny odebrano ci admina. Przez ostatnie 2 tygodnie widziałem cię raz.. dzisiaj. A co do cheaterów, nie jest chyba wielkim problemem napisać na priv żebym wszedł a na forum jestem zazwyczaj non-stop.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bede pamietał no ty nie masz zmarwien i pracy a ja musze pracowac . A odebrano mi bo nie wchodziłem do serwer był off

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie, przez to że serwer był off nie mogłeś stracić admina bo każdy by musiał stracić. Ja też pracuje i to w systemie 4 brygadowym ale jakoś zawsze znajdę czas żeby wbić i pograć. W jednym dniu pogram mniej ale w drugim nadrobię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bede pamietał no ty nie masz zmarwien i pracy a ja musze pracowac . A odebrano mi bo nie wchodziłem do serwer był off

 

Skoro tyle pracujesz i wiesz, że nie wyrobisz godzin, to wystarczy zgłosić to do Positiva i po problemie. Opiekuna mamy na prawdę w porządku i sądzę ze nie robił by ci z tego powodu problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;

 

Co do cheaterów na serwerze to jak bardzo chcesz pomóc to pokaż to robiąc demka i wstawiając zgłoszenia w dziale UBT "Zgłoś Cheat'era". 10 min i zgłoszenie gotowe + mozna złapać klase premium(obojętnie jaką). Możesz też złapać naszych S@ na shoutboxie i powiadomić o problemie.

 

Najbliższe dni będę sprawdzał Twoje zaangażowanie na serwerze i wtedy po rozmowie z resztą adminów, bo będę chciał znać ich zdanie zobaczę co z Tobą zrobić.

 

 

 

P.S.

 

Starzy admini(byli), którzy spisywali się w swojej pracy a wiem, że nie posiadają steam mogą pisać podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...