Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> [DD2 Only] Gran!u|!oinT

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tym co zapowiadałem- zgłaszam skargę na admina Gran!u|!oinT - jak mu powiedziałem, że nie nadaje się na admina (TT sobie siedzą na respie do końca rundy, gracze zarówno o nicku "Player" jak i wysokim pingu nie są wyrzucani), to dostałem bana na godzinę.

 

 

 

Jak wcześniej grałem na innym nicku to wyzywał mnie od zer, noobów i botów- i oczywiście mnie zbanował.

 

 

 

Naprawdę takim ludziom pozwalacie adminować serwer? Ma chyba pilnować porządku a nie nabijać sobie fragi. Ogarnijcie tego typa bo wystawiacie sobie świadectwo ludzi naprawdę niepoważnych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zgodnie z tym co zapowiadałem- zgłaszam skargę na admina Gran!u|!oinT - jak mu powiedziałem, że nie nadaje się na admina (TT sobie siedzą na respie do końca rundy, gracze zarówno o nicku "Player" jak i wysokim pingu nie są wyrzucani), to dostałem bana na godzinę.

 

 

 

Jak wcześniej grałem na innym nicku to wyzywał mnie od zer, noobów i botów- i oczywiście mnie zbanował.

 

 

 

Naprawdę takim ludziom pozwalacie adminować serwer? Ma chyba pilnować porządku a nie nabijać sobie fragi. Ogarnijcie tego typa bo wystawiacie sobie świadectwo ludzi naprawdę niepoważnych.

 

 

Jakieś dowody czy coś? bo raczej na słowo nikt tobie nie uwierzy*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem w tym czasie na serwerze, rozumiem, że mamy siedzieć cały czas na spectcie by patrzeć czy ktoś jest afk? Niepoważna jest Twoja skarga, a bana dostałeś za to

 

http://www32.zippyshare.com/v/53770936/file.html

 

 

 

"Jak wcześniej grałem na innym nicku to wyzywał mnie od zer, noobów i botów- i oczywiście mnie zbanował." - jakieś dowody?

 

 

 

Taki dodatek 

 

http://www23.zippyshare.com/v/44803035/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak zacznijmy od tego że byliśmy we 2 na serverze z Malinem, nic nie pisałeś na u@ o banowaniu za ping i za resp (na co sam jestem uczulony). Zbanowałem Cię? Pod jakim nickiem grałeś że uważasz że to zrobiłem... Bana dostałeś za to  http://www13.zippyshare.com/v/44670197/file.html 

 

Jeżeli uważasz że możesz sobie do mnie mówić "bucu" to się pomyliłeś :)

 

Co do wyzwisk możliwe że powiedziałem bot, lecz napewno nie na ten nick co grałeś w tym momencie (a innego dalej nie znam).

 

Jeżeli masz dowody że Cię obrażałem to chcę je zobaczyć.

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem. Tylko że nie czytasz najwyraźniej. Pokaż logi u@ z kilku poprzednich gier to bardzo szybko okaże się, że kłamiesz.

 

 

 

Pominę już fakt, że mikro nie wiadomo do czego Ci służy. Bo sapiesz do niego i zagłuszasz.

 

 

 

A wcześniej miałem nick .Sram.Nie.Stoje. obrażano mnie i moich rodziców. I zero reakcji. Jesteś naprawdę niepoważny synek. Grasz na fragi a adminowanie olewasz.

 

 

 

 

 

JAKA GROŹBA, TYM ŻE NAPISZĘ SKARGĘ?!

 

 

 

To jest chyba moje prawo.

 

 

 

Z choinki (nomen omen, świątecznie) się urwaliście?

 

 

 

To chyba mamy zupełnie odmienne definicje adminowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oo ten nick kojarzę i jak chcesz to mam dowody również na tamtego bana ;) co do wyzwisk na matke nigdy się nie zniżylbym do tego poziomu... Także nie kłam bo się sam ośmieszasz.

 

Aha adminowanie olewam? Spytaj się adminów dd2 czy jestem taki leniwy, bo przeważnie moje bany czy ss'y są trafne :)

 

A i ostatnie zdanie mówisz o moim mikro? Ok dawaj takie info jak ja... Nwm czy znajdziesz więcej jak 10 osób co daje takie info :) bo zawsze je daje.. Także chyba tobie nie odpowiada moja osoba, ale cóż chcesz tu grać tu się przyzwyczajaj bo zawsze rozmawiam przez mikro :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Daję dobre info- kilka osób to potwierdzi. Bo wbiegam do trupa (nieraz się dam przy tym ubić, trudno) i mówię ilu gdzie stoi.

 

 

 

Moim zdaniem admina mieć nie powinieneś- to, że trafne SS-y robisz nie świadczy o tym że masz predyspozycje na admina serwera. Serio. LKD pod innym kątem (właśnie nie SS) był o wiele bardziej kompetentny.

 

 

 

 

 

A obrażanie mojej matki uprawiał ktoś inny (Sharam czy jak to leciało, nie pamiętam już bo to miało miejsce przedwczoraj)- Ty to widziałeś, i nawet pisałeś potem na sayu ogólnym. I co? Bailando olewka, bo kolega?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, sam dobrze nie wiesz co chcesz moze zloz jakas multi skarge bo ja juz nie wyrabiam :D a i nie mow nic na temat mojego ziomka LKD bo nic o nim nie wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będę, bo mam takie prawo- widziałem jak walił SS-y komu popadnie, pauzował i restartował grę. Dziwne, że jak stracił uprawnienia admina to chyba już ddos-y serwerów ustały, a przed odebraniem mu flag były kilkanaście/dziesiąt razy na dobę. I kilkanaście osób ówczesne akcje z serwerem potwierdzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chlopie ale to jest skarga na mnie czy na niego? Ty jestes powazny? Temat uwazam ze mozna zamknac bo to juz jest smieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejna skarga na pseudo admina, tylko potwierdza to o czym pisałem, każdy zna prawdę ale solidarność nie pozwala nikomu otworzyć buzi;> z każdym dniem coraz bardziej się pogrążasz aż w końcu wylecisz i będzie spokój niewychowany dzieciaku : ) tyle ode mnie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Patrz sobie patrz ale pamietaj przewin cos a widzimy sie tu ponownie (zapewne) a wiem ze tak bedzie bo nie podchodzisz do niczego powaznie.. tylko pleciesz stek bzdur bez jakichkolwiek dowodow.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoko, ja już się postaram by wykazać Twoją totalną niekompetencję (chociaż to i tak eufemizm w stosunku do tego co na tym serwerze wyprawiasz) :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I mowi to gosc o nicku sram nie stoje. Dorosly i powazny człowiek w życiu by sobie takiego nie dal, no ale coz, mysle ze to koniec takze, do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co prawda dowodów na brak kompetencji admina nie widzę, jednak jest to druga podobna skarga w małym odstępie czasu, więc nie możemy wykluczać scenariusza, że rzeczywiście coś jest w tym wszystkim na rzeczy. Mam nadzieję Graniu, że czym prędzej skupisz się na wykonywaniu swoich zadań na serwerze bez zbędnych kontrowersji. Dobrze wiemy, że w dziale adminowskim widnieje już jedno ostrzeżenie, które daje wiele do myślenia. Każda kolejna skarga poparta dowodami lub zdaniem szerszego grona graczy zdecydowanie będzie tą ostatnią. Na tę chwilę zamykam i czekam na rozwój wydarzeń.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...