Skocz do zawartości
.:Take Buty:.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Znowu chodzi o wojskowego!

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że były pierdyliardy takich wątków, ale ja dopisze jeszcze jeden o wojskowym. Otóż po naszych (graczy BEZ tej klasy) ciężkich walkach na forum i serwerze udało nam się wywalczyć u opiekuna (NumberOne

)  osłąbienie tej klasy. Tymczasem zamieniono mu tylko AK na AUG, co sprawia że klasa jest jeszcze mocniejsza. Uważam że powinno się zlikwidować mu kamuflaż lub radar, albo zmienić ją kompletnie zmienić. Jeśli chodzi o trzecią propozycję to mogę zaproponować taki układ:

 

120 inta

 

135 HP

 

130 wytrzymki

 

125 kondy

 

bronie: AK, M4, AWP, Deagle

 

Specjale: 1/3 awp, +20 z ak, brak rozrzutu z M4 i 1/3 z deagle

 

 

 

Proszę o wasze zdania w komentarzach

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahaha to bedziecie plakac jeszcze bardziej z ta klasa co zaproponowales... Z samym dgl bym biegal i lal pol teamu :) slaby pomysl,aczkolwiek fakt ze wszyscy nia graja bo ma niewidke ;) a przy tej paczce z jednym perkiem co widzi niewidzialnych naprawde jest trudno ale co zrobic xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może od razu zostawię go bez żadnej umiejętności? NIE. Uznałem, że nie mam zamiaru już więcej kierować się Waszym zdaniem bo zawsze kończy się na tym, że ktoś płacze. Wolę posłuchać i jedynie może jakąś sugestię podłapać. Zrozumcie fakt, że ludzie płacą za nią 24zł na miesiąc!!! Nie zrobię z niej niegrywalnego gówna bo gracze uznają, że im się nie podoba. To nie jest koncert życzeń, nie będę zmieniał klas na każde Wasze zawołanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...