Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Pomysł na ulepszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym przedstawić wam propozycję zmany klasy SNAJPER ponieważ jest ona mało mobilna jak na taki serwer bo ma tylko awp i nie ma żadnej obrony w ręcz tak jakby i chciałem się spytać a może raczej zasugerować aby dodać mu jakąś broń taką nie za dobrą nie za słabą nwm np FAMAS

 

Oraz dzisiaj wbiłem 53 lvl snajperem i mam w inte wszystko i max jest 100 inty trochę lipa bo nawet jeśli mamy full inta to ktoś kto ma np 250 bije mu po 234 coś takiego jakimś cudem nwm dlaczego ale wydaje mi się że przez kamizelkę, więc tu wychodzę z proźbą o zrobienie max 150 inty albo 200 bo jednak ktoś kto grał nim od zera żeby dać w full inta trochę się męczył a nie mogąc zabić snajperem 1/1 to trochę lipa :( .Albo zmienić przelicznik .

 

Dziękuje.xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesli chcesz miec awp 1/1 i bron do tego kup kapitana...

 

Bo jaki sens dawac snajperowi 1/1 awp i do tego jak napisales famasa ??? Bedzie to klasa praktycznie identyczna jak kapitan ale darmowy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mu bardziej chodzi o to żeby zwiększyć przelicznik bo jak ma 50 lvl i wszystko w inte to ma już max. Albo chociaż dodać do inty na poczatek trochę więcej ptk. morderca lub reaper go strafi raz i koniec a on z max inta nie ma szans na zabicie z awki za 1wszym razem :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem przeciwny bo Snajper ma być snajperem, dodatkowa broń doprowadzi do całkowitego zatracenia sensu klasy.

 

Zwiększenie int dla jednej klasy też jest nie fear. Z AWP owszem nie ubije na hita wszystkich, ale przecież to nie premium żeby na hita musiało zabijać..

 

A speedhackerowi może dodać niezbyt dobrą broń.. hmm no nie wiem może M4? Bo ma sam nóż i (chyba) deagla.. Pff..

 

 

Ogólnie to zamiast ulepszać klasy przydałoby się je osłabić żeby trochę ogarnąć sens gry, a nie tylko natychmiastowe zabicie lub dodatkowe DMG na każdym kroku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale to przecierz jest gówno nie klasa awp full inta i nie da się nikogo zabić na 1 strzał przecierz to jest bez sensu i wy się dziwicie że nikt tym nie gra bo się zwyczajnie nie opłaca -.-

 

To dajcie mu max 300 inty dajcie przelicznik słaby ale żeby można było bić 300 dmg -.-

 

Standardowe to jest 150 dmg do tego 300 inty 0,5 to będzie 150 akurat 300 dmg -.- takie trudne do zrobienia, kawasaki ale przecierz na serwerze nie będziesz miał 2 strzałów jak np ktoś stoi obok ciebie trafisz go raz i *** rip -.- nie zdążysz strzelić 2 raz bo ci wy***** tyle ołowiu w morde że nie zrobisz nic -.-

 

A i tak nie bije 234 dmg po prostu dalem przykład awp bije teraz jak tak gram i patrze to 174 -.- przecierz to jest śmieszne nikt nie będzie miał czasu na strzelenie 2 razy z awp jeszcze na dodatek -.- 

 

I jeszcze jak dasz wszystko w inte to masz 100 hp i co ty zrobisz powiedz mi ?

 

http://speedy.sh/Xvb6a/GA.zip 

 

Taki mam rank stats sniperem, było ciężko jak nwm co wbić ten lvl to i taki plus że często banie mi zchodzą i jakoś dałem rade.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa jest faktycznie trochę słaba zostanie ona poprawiona jak najszybciej będzie to możliwe , ale dodanie jej tyle int żeby miała 1/1 jest nie fair wobec graczy którzy kupują kapitana i warto pamiętać ze to nie jest klasa premium ,co do drugiej bron to zostanie ona dodana snajperowi  .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...