Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> SMIECH NA SALI, BAN ZA RESP 1H !!

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi: Data i godzina: smieszne? / teraz.

 

Nick admina/gracza, który zawinił: nie znam admina ktory mi dal bana,  nie mam ochoty patrzexc w amx_bans,....

 

Dowody: jakie przedstawilem.

 

Świadkowie: serwer,

 

Uzasadnienie: NO bez przesady ze dostaje bana na 1h za to ze rozmawiam przez tel ? tak btw: Gdzie pierwszy KICK za AFK? a potem ban na 5min ? potem 30, i... w KONCU TA 1 GODZ KTORA DOSTAJE ZA NIC?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'Po raz kolejny resp.'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:36614930'

 

[AMXBans] Twoje IP: '176.103.165.164'

 

[AMXBans] ===============================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4. Admini dokumentują (dema, screenshoty, logi) wykroczenia graczy, którym należy się Ban na dłużej niż 30h.

 

1 godzina (nie wykonywanie celów/ kampienie TT na respie po upływie 1 minuty [nie reagowanie na upomnienia], spamowanie na u@, utrudnianie gry)

 

 

Także nie muszę tłumaczyć się z bana na godzinkę, ale niech będzie - zrobię to.

 

 

 

 

 

Wystarczy popatrzyć tutaj:

 

Kampić mogą gracze w teamie CT (na BS'ach). TT ma zakaz kampienia (tolerancja max. 1min od momentu rozpoczęcia się rundy).

 

Za pierwszym razem byłeś na respie, przez co zostałeś zgładzony, ponieważ zabijałeś ludzi (rozmawiając przez telefon?), może to potwierdzić demko:

http://hltv.1shot1kill.eu/srv23582/HLTV-1412232145-de_dust2.dem.zip (11 minuta 30 sekunda)

i mój screen z demka, którego przed sekundką zrobiłam:

 

1qmogj.jpg

 

 

A za drugim razem dostałeś bana, że stałeś sobie na respie machając celownikiem w prawo i w lewo (skąd admini mają wiedzieć, że Ty sobie stoisz na respie, bo rozmawiasz przez telefon)? Wystarczyło chociażby napisać na u@. Nawet gracze sapali się, że TT rozstawia namiot na respie, co widać na poniższym screenie (a akurat patrzyłam się na Ciebie i wiedziałam, że w poprzedniej rundzie zostałeś zgładzony za resp, także dlatego Ty dostałeś bana):

 

55gf38.jpg

 

Widać również 0:16, a Ty nadal resp.

Dziękuję za uwagę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...