Skocz do zawartości
Gość

Wielkie CZEŚĆ !!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Kilka słów na wstęp:

[/align]

 

[align=center]Na początku  chciałbym się przedstawić.Mam na imię Erwin i mam 17 lat ,pochodzę z Lublina. Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Counter-Strike: Global Offensive. Poświęcam około 8-10 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem. Interesuje się sportem ,obecnie 3-letni staż w MMA i 5-letni staż w boksie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Coś o sobie:

[/align]

 

[align=center]Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jeśli chcesz ze mną pograć lub porozmawiać zaproś mnie na Steam:

[/align]

 

[align=center][/align]

http://steamcommunity.com/id/approxCSGO

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak widać spędzam dużo czasu grając w ciągu tygodnia wbiłem 92 godziny ;). Na poprzednim steam posiadałem 1500 godzin - sprzedałem, ponieważ potrzebowałem pieniędzy na naprawę motocykla.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jestem taki trochę fejmem, nie wiem czemu ludzie mnie tak lubią, może przez te odpowiedzi na asku :). Jeśli chcesz możesz również wejść na mojego aska. :)

[/align]

 

[align=center][/align]

http://ask.fm/SwagBoyLuckyDice

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam i życzę wesołych świąt jeśli podoba Ci się moje przywitanie, możesz zostawić

like ;3.

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spędzasz po 10 h przy komputerze, do tego boks + MMA = 2 oddzielne treningi, pewnie co najmniej 4 dni w tygodniu po 1-2 h dziennie, do tego szkoła = nauka.. Wnioskuję, że w ogóle nie sypiasz, bo doba ma 24 h - 10 komputer, - 1-2 treningi - nauka. Nie no, w sumie te 6 h dziennie zostaje na sen, ale mi tu zajeżdża wymyśloną, kolorową historyjką, by zaimponować innym. Cze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...