Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga oraz Problem z adminami na cod 200lv

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'nie tym tonem'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1214381'

 

[AMXBans] Twoje IP: '89.79.132.74'

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

dostalem takiego o to bana za zwrocenie adminowi uwagi po raz setny ze gracz o nicku SniperElite gra na aimie nie tylko ja zwracalem sie na u@ bez skutecznie nicki adminow ktorzy nie dawaja sobie rady z serverem badz robia to tylko dla klas premium lub dawania nie slusznych kar na graczach ktorzy zwracaja im sluszna uwage na to zeby zajeli sie sprawami servera poto w koncu sa zeby byl porzadek i lad na serverze <

 

|{rzychu

 

niestety 2 nicku nie zapamietalem ale mam nadzieje ze z servera 200lv cod gracze zgadza sie z moim zdaniem ze jest zapszeproszeniem burdel prosze o rospatrzenie sprawy .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze ban był za obrażanie admina i należy go wydłużyć, po drugie nie pamiętam czy w ogóle napisałeś tak jak należy na u@ czy po prostu na sayu i jak już to raz bo później zaczęło się wylewanie żali w naszą stronę, a bana dał elo więc niech on też się wypowie w tej sprawię. Z mojej strony to tyle

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dajcie ss'y z wyzywaniem admina ze strony baxu to wydłuże tego bana . A co do ciebie baxu to jest ban tylko na 5 min wgl już wygasł wracaj do gry :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja już tego w konsoli nie mam to nie wrzucę może elo będzie miał. Najlepiej to zostawmy to już będzie miał i tak nauczkę żeby się inaczej zwracać.

 

 

Ale bredzisz, to może niech admin przedstawi dowody że on obrażał admina?

 

Szukacie dowodów na niego by przedłużyć bana to może najpierw przedstawcie jakiekolwiek dowody?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakie dowody mamy pokazać jak baxu czyli w grze nick tony bakieru wyzywał krzysia przez mikro po czym dostał bana tylko na 5 minut żeby do niego nie krzyczał i mu nie ubliżał że jest ciotą i nie umie adminować ... po tym jak dostał bana na koniec wypowiedział do mnie tekst "spierdalaj jebany skurwysynie" 

 

nawet nie mogłem mu bana przedłużyć bo to było przez mikro a nie chciałem pisać skargi bo by było że bez dowodów no więc sory w tej sprawie dowodów żadnych nie otrzymacie bo raczej ciężko o dowody z wyzwiskami przez mikro....

 

p.s skoro on pisze skarge że spamił nam na u@ i że gracze też gadali to niech on lepiej przedstawi dowody że tak było. Akurat bardzo dobrze ja jak i również krzysiu wypełniami swoje obowiązki admina a baxu cwaniak tylko przez mikro bo ciągle dedał... tyle ode mnie.

 

Zapomniałem dodać że ten aimer o którym pisze baxu dostał bana odrazu po 1 wspomnieniu o nim na u@ że ma aima ... ale widocznie ktoś jest ślepy... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem admini nie muszą zbierać dowodów na bana na 5 minut , ban już dawno wygasł jeżeli będą powtarzać się problemy z tym graczem osobiście wejde na serwer i jak usłysze obraźliwe słowa sam się nim zajmę 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...