Jump to content
Guest

Crashe ;[

Recommended Posts

Przepraszam za bląd ale to jednaj nie mapa zawiniła lecz cos innego . Grane teraz byl westwood i w polowie gry znowu crash . Niewiem czemu serwer crashuje ale trzeba to naprawić.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Może i masz racje. A plugin od crash'y jest wgrany ? 2 sprawa to brak adminów.. Jak będę spełniać wymagania to napisze podanie ; ) Gram na serwerze po kilka razy dziennie leczy gdy tylko zobaczę cheatera to wychodzę bo się grać nie da. Szczególnie jak tak ktoś jeszcze scoutera trafi.. Admina widziałem może z 3 razy.. [email protected] olewa.. 

 

Link to comment
Share on other sites


RAPID, admini też ludzie, są święta więc trudno żeby byli zawsze... jak wchodzę to staram się ogarnąc. Jeżeli widzisz cheatera to napisz a od razu wejdę ;) Ale nie oto się tu rozchodzi, Moim zdaniem, crashe nie powinny być zdziwieniem na serwerze 500k lvl. To że w ogóle działa jest juz czymś, więc zamiast narzekać, trzeba olać te crashe i grać dalej, jak jest admin to zmieni mapę po każdym crashu :) I jak Positive mówi, teraz jest lepiej z tymi crashami niż było wcześniej :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...