Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na admina !!

Rekomendowane odpowiedzi

Ciśnienie mi podniósł to aż sobie opiszę co się stało... !

 

 

 

Otóż gram sobie na DD2 i nagle po pistoletówce która trwała może 30sek admin zrestartował runde 3x po czym ustawił sobie kasę na kupno broni...

 

Nie dość że owy admin zresetował runde to jeszcze zrobił sobie od tak przewagę. Najlepsze jest w tym wszystkim to że jak zaczęły spływać na niego bluzgi zaczął banować... co to za zachowanie się pytam hm?

 

 

 

A gdy sam chciałem się zapytać co on wyprawia nic nie raczył odpisać gimbus jeden... ja nie wiem skąd wy tych adminów bierzecie, z przedszkola ?

 

 

 

Składam na niego skargę choć nie wiem kto wtedy miał admina więc to trzeba sprawdzić ...

 

 

 

To było dziś o 12.45 na ONLY DD2 #1

 

 

 

Ciekawe czy ta skarga wogóle coś da...

 

 

 

Liczę na to że ogarniecie tego typa i odbierzecie mu przywileje choć to tylko moje marzenia ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga na admina który grał o 12;45 na ODD2 #1

 

Ja nie wiem kto miał admina ale to administracja może sprawdzić tak ?

 

Dowody ?

 

Obejrzyjcie sobie hltv z tego czasu i zobaczycie dowody...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

A na kogo ta skarga mianowicie i jakieś dowody 

 

 

 

Ta skarga jest na LKD, od jakiegoś czasu na pistoletówce ciągle daje rr, pauzuje serwer i tak dalej. Dzisiaj sam byłem tego świadkiem, z resztą jak kilku innych adminów. Postaram się z hltv wyciągnąć to co się dzieje bo to przechodzi już ludzkie pojęcie. Najpierw bany bez sensu teraz takie akcje? To nie jest stanowisko dla niego, mimo tego że byłem na tak i miałem nadzieję że poprawił swoje zachowanie. Jak widać się myliłem. Prosiłbym również o to aby reszta z adminów się też wypowiedziała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


podpisuje sie, prawdopodobnie lkd, wczoraj w nocy indetyczne sytuacje mialy miejsce

 

szkodniki trzeba tępić - bo coz to za admin co sam zakloca porzadek i rownowage na serwerze...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potwierdzam. Ostatnio byłam z Małym Mekintoszem i LKD w nocy i ktoś w połowie rundy (gdy tt już wbiło na b i była praktycznie runda ugrana) zrobił rr.  Co chwile pauzy,spam na y@@...sprawdźcie logi. Zresztą świadków jest mnóstwo,bo każdego to irytuje...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co widziałem na hltv poszły dwa rr na pistoletówce. Zauważyłem też, że wszyscy co mieli VIPA mogli sobie wybrać broń. Jak widać było to na pewno celowo zrobione. Teraz pytanie kto to zrobił. Na serwerze bylo trzech adminów. Czarna, mISHA i LKD. Słucham?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chce tego robić ale musze :/ Od samego rana restarty mapy tak jak pisał Kamil.... Juz nie powiem o zachowaniu na serwie. Jeśli będzie trzeba udostępnie pw ze steam bo pytałam co jest. Proponuję Mu bana na dzień i niech ochłonie albo zabrać flagi....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a ja jeszcze proponuje te bany za skomentowanie jego zachowania cofnac, bo nie chce mi sie grac w dote w csa bym popykal :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak to co pod K@T@ go i wykonac wyrok :D adminow nie brakuje, tu nie ma miejsca na drugie szanse, albo sie jest dobrym adminem - bo poprostu takim jest sie czlowiekiem albo sie nie adminuje to proste ;x

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dorzucę swoje 0,03 PLN. Dzisiaj rano (zanim dostałem bana) w okolicach godziny czwartej-piątej nasz pan LKD na RUNDZIE OTWIERAJĄCEJ, jakimś cudem wyciągnął M4 i strzelił bańkę Gejowi... Hm, przypadek? Nie sądzę. Pominę już pauzowanie i restarty gry, bo to jest na porządku dziennym.

 

 

 

I jak dla mnie- kolega BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO... PŁONIE ;]

 

 

 

Dopóki LKD ma admina to zakup VIPa na ten serwer to strata kasy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj nie mamy na co czekać. LKD, kolejny już raz nam udowadniasz, że nie potrafisz jeszcze panować nad emocjami. Ledwie wróciłeś do adminowania i już dziesiątki graczy wracają z czystymi ss'ami na forum. Zachowań opisanych wyżej nie zamierzam komentować. Dopóki nie rozgryziesz techniki panowania nad swoim młodzieńczym temperamentem, nie będziesz u nas adminował. Uprawnienia odebrane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...