Skocz do zawartości
Gość

Nowe klasy (normalne)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zwracam się do administracji aby stworzyli nowe klasy.Te aktualne klasy też są dość ciekawe i bardzo fajne,ale co każde słowo słyszę na serwerze gdy gram,"Fajnie byłoby gdyby były nowe klasy".Zainteresowałem się tym i podaję propozycję:

 

 

 

Laki Luke - 1/4 z awp 1/3 z deagle,podwójny skok,zestaw granatów.

 

Sheminator - 1/15 z galil,1/5 z HE.ubranie wroga,gdy kuca widoczność spada mu do 40.

 

Ronald Mc'Donald - bardzo wolny 1/20 z krowy,1/4 z HE,gdy skacze na kucaku,robi lekkie trzęsienie ziemi,które powoduje małe obrażenia wśród wrogów.

 

 

 

To wszystko.Wiem że mało,ale więcej mi do głowy nie przyszło. :) 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                      Pozdrawiam całą administrację serwera Cod Mod 500 k lvl 

 

                                                                                                      VizKey:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po Sylwestrze zostaną dodane kolejne klasy darmowe a inne poulepszane(ale nie obiecuje). Jest assassin i klasa z M4, a z krową jest maszynista. Dojedzie klasa z Ak+1/x z He, famasem(tutaj to poprawiony admirał), Mini Twin zostanie zastąpiony bo całkowicie nie działa. Z awp jest już snajper, ale tylko odrobinę poprawie dmg z int na awp + jakiś dodatek. I jakaś klasa z autolamą oraz pompą albo m3.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...