Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> <span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Skarga na ...

Rekomendowane odpowiedzi

 

Data i godzina: 15:40 21-12-2014

 

Nick admina/gracza, który zawinił: dupaduapdupa   

 

Dowody:

 

 

na HLTV jest +

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Powod: 'Ogarnij sie wreszcie, kultura'

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:90401540'

[AMXBans] Twoje IP: '31.128.8.29'

[AMXBans] ===============================================

Świadkowie: Gracze obecni na servie w tym momencie 

 

Uzasadnienie:   DOstalem kicka "Ogarnij sie"  niebardzo wiedzac za co wiec pytam sie o powod, admin odpowiedzial "czytac nie umiesz?" na co ja  ze nie przedstawil mi jasno i zeby mi wyjasnil za co dostalem tego kicka  po czym dostalem powyzszego bana . 

 

   Nie jest to w moim interesie, ale jak dla mnie rekrutacja powinna byc bardziej wnikliwa bo nie wiem jak inni ale ja NIE BEDE TOLEROWAL HUMORKOW ADMINA. ZASAD PRZESTRZEGAM WIEC NIE MA PODSTAW DO BANOWANIA/ KICKOWANIA A JESLI JUZ TO POWINIEN PODAC KONKRETNA PRZYCZYNE ZEBYM MOGL SIE POZNIEJ ODNIESC DO NIEJ NA FORUM 

 

 

Czekam na wypowiedz w/w admina bo chetnie to przedyskutuje ( bo mozliwe ze to ja zawinilem choc zupelnie nie widze tutaj swojej winy)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam byłem świadkiem zaistniałem sytuacji, nie do końca jest prawdą to co napisałeś powyżej.Kicka ogarnij się dostałeś od admina tylko dlatego, że ciągle saya spamiłeś bezmyślnymi tekstami.Nic z tego co tam pisałeś nikomu nie było potrzebne.Kultura ponieważ na sayu napisałeś za przeproszeniem "Kurwa" co mogło urazić admina lub innych graczy serwera.Na say@@ napisałem kilkukrotnie KULTURA, lecz nic sobie z tego nie robiłeś. dlatego otrzymałeś bana.

 

Pozdrawiam TiBlU

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja nie będę tolerował Twojego sposobu bycia na serwerze.

 

Zasłużyłeś sobie na bana już w pierwszej minucie, gdy tylko wbiłem na serwer. Dlaczego? Skarżyłeś się na graczy, że kampią na respie, że nic z tym nie robię. W chwili, gdy nazwałeś w/w graczy "gównami" napisałem ci "jeszcze słowo". Niestety nie mam dowodu (za późno złożyłeś skargę i już nie mam tego w konsoli).

 

Potem odpisując graczowi "huehuehuehue" Ty się wcinasz i pytasz się mnie... o miesiączkę? Nie przesadzasz trochę? http://scr.hu/47cc/sry3r

 

No ale patrząc na Twoje bany w AMXBans widzę, że jednak troszkę brakuje Ci kultury ;)

 

Następnym razem dostaniesz po prostu od razu bana, bez żadnego upominania czy coś.

 

Tyle ode mnie.

 

Nie pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więcej czasu zajęło Ci pisanie tej skargi niż czekania na skończenie bana. 

 

 

 

Panuj nad kulturą, bo chamstwo i bluzganie w stronę innych nie jest u nas tolerowane. 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...