Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga Bonus PKS

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: dziś ok 24:30

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Bonus PKS

Dowody:niestety nie wiem dlaczego na moim laptopie podczas robienia ss czy to klawiszem czy z programem mam czarny ekran, ale wszystko jest w amxbans

Świadkowie:całe team CT

Uzasadnienie:Zacznę od tego, że admin powinien dawać przykład graczom rozwiązywać problemy i łapać cziterów. Sytuacja wygląda w ten sposób, że owy 'admin' (pozwolę sobie użyć tego słowa w cudzysłowowy ponieważ osoba ta nie zasługuję na niego zupełnie) blokując mnie na podeście na B i zasłaniając widoczność po zwróceniu uwagi odpowiada 'masz pecha' powiedziałem mu, że jest slaby na co usłyszałem, że mogę mu 'ciągnąć druta' czy to jest zachowanie godne admina ? no śmiech na sali po dłuższej pyskówce gdzie 'Admin' nie przebiera w słowa dostaje bana za 'obazę admin' czy to jest normalne ? rozumiem wiek gimnazjalny okres buntownika ale to nie tłumaczy takiego zachowania,  zgrywanie kozaka i pozwalanie sobie na wszystko bo przecież mam admina chuja mi zrobisz. Nie będę płakał z powodu bana bo nie mam nastu lat  a w cs'a nagrałem się już dużo ale nie pozwolę sobie na taką samowolkę więc mam nadzieję, że ktoś zcoś z tym zrobi, nie chce mi się czytać też tekstu typu nie masz dowodów bo 12 osób w ct teamie słyszało te teksty przez mikrofon a część nawet zwracała uwagę 

 

 

 

pis joł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowody w postaci ss'ów masz na to że admin takie słowa kierował w stosunku do Ciebie? Jeżeli nie to niestety, ale ta skarga nie będzie miała żadnej wartości.

 

 

PS. Graniu jeżeli możesz wypowiedz się w stosunku tej skargi ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kamilc13, z tego co pisze kolega wynika, że była to wymiana "uprzejmości" przez mikrofon. Ciężko będzie o ss'y. Osoby, które były na serwerze, musiałyby to potwierdzić. Oczywiście chciałbym poznać zdanie admina zamieszanego w całe zajście.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kamci czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? pozatym jak mam mieć dowody skoro mówił to przez mikro, napisałem wyraźnie CAŁY TEAM CT TO SŁYSZAŁ

 

 

 

udalo mi się zrobić ten ss jedynie gdzie mam bana nie wiem czy to potrzebne ale wklejam

http://www.bankfotek.pl/view/1831400

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc owszem zasłoniłem Ci na podeście po czym wyskoczyłeś i ponownie stanąłeś przedemną także tutaj problemu nie widzę ;) Ja Cię tam nawet bardzo nie obraziłem za to ty pyskowałeś równo ;) Bana wyłapałeś słusznego a tutaj zawieram na to dowody http://www18.zippyshare.com/v/29420396/file.html

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli według Ciebie tekst 'możesz mi ciągnąc druta' nie jest obrazą i jest całkowicie na miejscu zwłaszcza z ust admina? jeśli tak to fajnie się masz : ) chodż z drugiej strony odrobina odwagi czy też honoru by przyznać się do popełnienia błędu była by odpowiednia ale chyba cwaniactwo i tchórzostwo są Twoimi mocnymi stronami, ja się nigdzie nie wypieram obrazy i mogę dostać za nią bana bo jest to adekwatne do tego co napisałem, ale sam jesteś winny i powinieneś również otrzymać karę zwłaszcza, że te 'ostre' słowa padły pierwsze z Twoich ust

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie przypominam sobie abym coś takiego powiedział jeżeli masz na to dowód no to chwała tobie ;p Jednak jeżeli nie masz dowodu to temat uważam za zamknięty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czarna ja powiedziałem go niego, że jest słaby a to nie est obraza on wyskoczył z tekstami odnośnie ciągnięcia druta.

 

Nie przypominasz ? masz 17 lat i sklerozę w tym wieku ? czyli tak jak sądziłem cwaniaczek który nie masz odwagi przyznać się do popełnionego błędu ale czego można się spodziewać po osobie w Twoim wieku, słuchasz rapu pewnie palisz pseudo zioło sprzedawane na blokach, era JP, nie mam zamieru produkować się tutaj z osobą Twojego pokroju, jeśli Administrator uważa, że trzeba zamknąć to lajt tyle w temacie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban jest jak najbardziej słuszny, jednak temat dotyczy czegoś innego. Graniu, tekst "ja Cię tam nawet bardzo nie obraziłem" zbytnio mnie nie przekonuje. Jeśli ktoś obraża, nie wdajesz się w zbędną dyskusję (tym bardziej nie rewanżujesz się ciepłymi słowami), tylko robisz to co do Ciebie należy. Twierdzisz, że nikogo do "ciągnięcia druta" nie namawiałeś, kolega dowodów nie ma, więc temat uważam za zamknięty. Gdyby mimo wszystko ktoś z obecnych w tamtej chwili chciał coś dodać od siebie, temat otworzymy i - gdy zajdzie taka potrzeba - wyciągniemy konsekwencje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...