Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: |Maki|GM4L|1.3.1.2

 

Wiek: 20 lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na 2 serwerach

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10

 

Staż w CS-sie: 4 lata, od niedawna na steam'ie

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Uważam, że nadaje się na administratora, spędzam sporo czasu grając w cs. Denerwuje mnie gdy gram wcześnie rano bądź późnym wieczorem, wtedy na serwerze nie ma prawie nigdy administratorów a na serwie, aż roi się od cheaterów.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-8h

 

Kontakt: Skype: Kiku1337

 

               Steam: ^ThE.EnD*

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/%7CMaki%7CGM4L%7C1.3.1.2/80.72.34.124:27034/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proste że jestem na tak:

 

-Będzie to pierwszy admin który gra o wczesnych godzinach na serwie (do 16 zero administracji niestety :/) (+)

 

-Steam (+)

 

-Wiek (podwójny + bo mój rocznik )

 

-Znam gościa z innych serwerów jest pomocny i ogarnia (+)

 

-Gra często na serwie (+) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dam ci tak

 

 

 

Wiek+

 

Steam+

 

Godziny+

 

Widzę Go na serwerze+

 

Ogarnięty+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przepraszam Teez.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak tylko z tego względu że mówią że jesteś jak innych adminów nie ma z drugiej strony nawet dobrze by było bo adminów strasznie malutko.Ale tak czy inaczej w innym przypadku byłby neutral gdyż no nie znam Cie i nie widziałem jakoś żadnych starań o tą range.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Warunki spełnione, aczkolwiek ja również nie widzę abyś za specjalnie usiłował pomóc komukolwiek. Bardziej skupiasz się na grze i rzadko znajdujesz czas na odpowiedź na pytanie jakiegoś zielonego gracza. Również neutral  :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogę dać ci malutkie TAK:

 

+Wiek

 

+Steam

 

+Ogarnia

 

-Tak jak kolega wyżej napisał nie odpowiadasz na pytania kompletnie zielonych graczy a jeśli chcesz być adminem powinieneś to robić :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie danie Ci admina na okres próbny. Przez dwa tygodnie nie będziesz mógł dostać żadnego ostrzeżenia w dziale admin - np. za brak dowodów bana, brak reakcji na zgłoszenie, zły powód bana, nie odpracowanie ostrzeżenia na forum czy inne tego typu sprawy. Również w tym okresie twoja aktywność na serwerze powinna stać na bardzo dobrym poziomie, co będę kontrolował. Dużym plusem przemawiającym na twoją korzyść są godziny, w których jesteś na serwerze. Zapraszam na teamspeak'a/steam - tam podasz mi potrzebne dane oraz wyjaśnię Ci kilka spraw.

 

 

 

Pozdrawiam Numerek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane na okres próbny dwóch tygodni. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera  w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...