Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> KLasy za hajs zero gry dla innych :c

Rekomendowane odpowiedzi

Siema tak jak w temacie, normalne klasy ok mogą być ale 1 mega premium jest tak przykoksowana że aż krew zalewa. Spoko,

 

pomoc dla serwera w postaci pieniędzy to rozumiem w 100 % ale np. że klasa wojskowy jest bardziej niewidzialna z kałachem od szpiega na nożu to już tego nie kumam. Jeszcze mu radar daliście i taką wytrzymałość że w banie dostaje 56 zamiast 108... pozdro ta klasa jest o wiele mocniejsza niż wszystkie vip ( z wyjątkiem skrzata, no ale jego chociaż widać). Po co nikt nie gra innymi premium tylko wojskowym? Bo jest kotem a szanse na u***e przeciwników ma takie jak predator vs komandosi w filmie z Szfarcem :) Moja prośba zróbcie poprawkę na wojskowego, dostać radar to i tak bardzo dużo, bo jak ktoś ogarnia to robi z tego użytek jak z wh, ale ten kamuflaż naprawdę jest przesadzony... proszę o wypowiedzi innych graczy zanim mnie zhejtujecie :x

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co prawda to prawda ta klasa naprawde OP gdyby chociaż ją było więcej widać a ona 55 kamuflażu i dla ogarniających radar tak jak by WH,trochę trudno się z tą klasą gra

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem przeciw ponieważ klasę widać.Szpieg na nożu jest mniej widoczny i jakoś Mi się on niepodoba ale z nim gram i zbolewam że ktos jest czasem lepszy a nie jak Wy "płaczecie" tyle w moim zdaniu.Klasa jest dobra ale też ma swoje wady.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zauważ RamBamBoom że klasa szpieg jest niewidoczna tylko na kosie i poza tym nic nie ma prócz 2 skoków i usp/glock więc nie porównuj a klasa wojskowy jest po prostu za mocna nawet jak na klase mega premium gdyż naprawdę na wszystkich mapach jest ciężka do zauważenia gdy ktoś jeszcze poleci w konde to pozdro ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa szpieg ma jeszcze mniejszą widoczność od wojskowego, fakt faktem, że jest niewidoczna tylko na nożu, lecz jest to zwykła klasa, a wojskowy to mega premium, za którą ludzie płaca około 23 zł miesięcznie ;)

 

Wojskowemu zmieniłbym:

 

Propozycja 1. zostawić takiego jaki jest tylko ak47 zamienić mu na ump45.

 

Propozycja 2. zmienić kamuflaż z 55 na 65-75, ak47 wymienić na sg-552 lub steyr aug.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja bym proponował tak jak elo usunąć mu niewidzialność. Szpieg to szpieg i nie jest groźny zbytnio. A ty Johan bez obrazy ale bronisz wojskowego bo nim grasz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie bronię, ale nie po to wydaję pieniądze na klasy premium, żeby pózniej ona została usunięta i czas poświęcony na wbijany lvl, poszedł na marne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Johan, wiadomo, że jak płacisz to wymagasz ale także moim zdaniem ta klasa jest zbyt OP, może nie całkiem usuwać mu niewidzialność tylko ją zmniejszyć aby był lepiej widoczny (zresztą tak jak mówiłeś) :P Mnie to wkurza trochę działko skrzata... spoko niech je ma bo to klasa premium i mu się należy, mogłoby nawet zadawać tyle samo obrażeń ale chociaż nie hamować gracza... Ja grając komandosem mając dodane max pkt w kondycje nie mogę przednim uciec a poza tym wali ono często przez ściany :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra ale to nie jest temat o wymienianie teraz co jaka klasa ma wkurzającego.Zmienione klasy zrobione przeze mnie zostały już wysłane do Numerka ale coś słyszałem że ma jakiś urlop jak wróci wydaje mi się że będzie działał.Więc jak poruszyliście temat Wojskowego to na nim się skupcie a nie odbiegacie całkowicie od tematu.W sumie i tak załagodziliśmy sprawę z graczami tej klasy czy by mogli przestać nią grać bo naprawdę jest z nią trudno i ludzie ubywają z serverów więc się zgodzili i teraz gra jest przyjemniejsza więc nie ma co dalej płakać.Wróci Numerek wydaje mi się że będą zmiany w klasach by było ich dużo i różnorodnie i siły tak porozkładane by mega premium były w jakimś stopniu mocne ale nie tak jak teraz jest wojskowy.Dobra tyle ode mnie czekajmy!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdania są i będą podzielone. Płaczę były i będą. Klasa za 23zł za miesiąc (!!!), więc nie można z niej zrobić niegrywalnego shit'u. Propozycje, żeby go osłabić prawie jak na zwykłą klasę sobie wybijcie z głowy. Czekam na odpowiedź z klasami, do tego byłem na urlopie, więc to się trochę przedłuży. Od piątku już wolne, więc będę pracował na bieżąco. Musicie być cierpliwi i wyrozumiali, bo jednak chcecie żeby wszystko była na wysokim poziomie, to potrzeba na to czasu i dużo pracy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...