Skocz do zawartości
Gość

co sądzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ponieważ na wiosnę kupuję motocykl o pojemności 150ccm  i ma pytanie co lepsze honda/suzuki 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może jakieś konkretniejsze propozycje? Bo Honda czy Suzuki to teraz na prawdę ciężko powiedzieć bo każdy model jest podatny na awarie. Najlepiej jakbyś podał swoje propozycje modelowe i tyle w temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale chodzi mi bardziej o moc bo wiadomo że identycznej raczej nie mają miałem kilka motocyklów i wiem że jeden drugiemu nie jest równy na odrzut na przyczepność na większe odczucie mocy. Bo co do usterek to się nie pytam ponieważ znam się na tym i mogę kupić w częściach żeby złożyć lecz właśnie jaki model z tych dwóch ma lepsze statystyki o prędkość jak szybko się rozpędza i tp. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nadal nie rozumiesz, podaj dokładny MODEL np. Suzuki GSX-R lub Hona CBR. Wiesz już o co mi chodzi? Nie wiem też jaki masz budżet na ten motocykl. Jeżeli poznam budżet to postaram się coś ciekawego Ci zaproponować ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to ty mnie nie za bardzo rozumiesz bo właśnie nie wiem jaki model się opłaca nie mam wybranego jeszcze i dlatego się pytam.  A budżet do 2k   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o motocykle, to jedynie z automatów (skuterków) wybierałbym spośród:

 

 

Aprilia Leonardo 125/150, - dostępność części jest spora. Wystarczy zakręcić się na odpowiednich forach, a będziesz miał nawet i oryginały w dobrym stanie.

 

Gilera Runner 125/180/200 - Tutaj jest podobnie, lecz z ceną części w zależności od pojemności to nie jest tak fajnie jak przy Aprilii, a co za tym idzie bardziej Aprilia tutaj góruje. 

 

 

Spośród biegówek myślę że dobrym wyborem byłaby Honda NSR 125ccm JC22, jeżeli zależy Ci na jeździe bardziej turystycznej Honda Varadero 125ccm spełni swoje zadanie przy tym wymaganiu idealnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...