Skocz do zawartości
Siwy`

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Pro pozycja $iwego :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem że napiszę tą propozycje bo już ludzie maja tego dosyć. Czy jest ktoś za tym żeby wgrać plugin przechodzenia przez swoich graczy? Na początku rundy, ludzie często się specjalnie blokuja co uniemożliwia to grę. Więc postanowiłem że zwrócę się z tym do kogoś, kto się tym zajmuje i ułatwi nam wyjscie z respa :).. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem jak najbardziej za :) juz wczesnie o tym myslalem ale zapomialem hehehe bardzo dobry pomysl bo denerwujace jest to jak co nie ktorzy blokuja chociaz czasem to sie przydaje bo to blokowanie dodaje realistyki grze hehe  a tak to troche jak duchy ale jestem za :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale jak dodać to to tylko np 10 s na początku bo potem to już prawie niepotrzebne... Ale czy chcemy jeszcze bardziej dociążyć coda?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O ile pamiętam ten plugin nie jest zbyt wymagający NortoN. 

 

Jak najbardziej na TAK. 10 s? Za dużo. Po wystartowaniu rundy wystarczy nam 5/7 sek max. Jak tak uważam. 

 

Ale można by to dodać bo faktycznie, co nie którzy bloczą a po co? Skoro można tego uniknąć :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


też miałem o tym wspomnieć, żeby np. 7sekund było przenikanie, więc jestem jak najbardziej na tak. Jedno tylko małe pytanie, kiedy po tych kilku sekundach kiedy by przenikalność wracała do normy to gracze, którzy przypadkowo byli akurat "na sobie" nie byliby zbugowani?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za ale tylko na te 10s to by wystarczyło by wyjść z respa i iść w swoje strony.

 

Andoy jeśli wygrają to co jest na dd2, że gdy jest 2 graczy na sobie to ich tak jakby wtedy odrzuca i grają normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...