Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Odwołanie od bana.

Rekomendowane odpowiedzi

COD MOD 200 LVL   80.72.40.110:27008

 

 

 

 

 

 

 

Twój nick podczas gry: Czedo

 

Godzina, data zdarzenia: 14:52:22

 

Mapa: cs_italy2

 

STEAM_ID / IP:  ' STEAM_0 : 0 : 103912713 '

 

Uzasadnienie: Dodałem raz i admin ( R4D3K ) napisał ,że jest są inne czasy modyfikacji. Dodaje jeszcze raz ss'y + dowód na to że nic nie grzebałem przy tym. SS'y robił mi admin NJU może potwierdzić że były robione o 14:52:22

 

 

 

 

 

SS'Y :

 

- http://speedy.sh/GZRrM/cstrike.rar

 

 

 

 

 

Gotowe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co miał napisać? Dwa pierwsze jeszcze dobrze jest. 3 i 4 to skok o minute, czas Ci się na kompie zmienił wtedy? A później skok do czasu z pierwszego screena.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak , to jest bardzo mądre... Kupiłem sobie 3 premki , miałem 2 permy , jeden od H@ i każdy mówił że jestem czysty , i nagle zachciało mi sie grać na aimie/wh. Boże ludzie , czysty jestem , zapytajcie sobie ludzi z serva !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj bo się popłacze..

 

Czasy na screenach się nie zgadzają i od razu mówię że wina nie jest po stronie naszej. Coś musiałeś robić z nimi, bo to jest nie możliwe że samo się zrobiło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie, szczerze , wysłałem ss koeldze przez poczte , żebym mi dał w paczke bo ja nie wiem jak. Powiedz mi jak zrobić w paczke a pokaże wam że wszystkie są o 14;52.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale niby czego no ? ja jebie , ludzie... widać że jak admin dostaje w dupe to juz ss lecą , dwa grosze mi dał , to czysty , Fighter mi dał , czysty , NJU nagle dostał dwie bańki i już problem ! czekajcie , mam 24 godziny , udowodnie , że jestem czysty !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gosciu co myslales ze jak cie kilku admow sprawdzi to bedziesz mial spokoj i swobodnie bedziesz mogl grac na wh ?admin zauwazyl ze cos jest nie tak zrobil ssy i widocznie mial racje :) ssy modyfikowane :) nie pyklo ci tym razem a jesli tak twierdzisz ze jestes czysty to spakuj te pliki w rar i wstaw normalnie i zobaczymy jaka jest prawda:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...