Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie o admin (Doktor)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Doktor

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem admina na 2 serwerach  :db:  Nikt nie skarżył się nigdy na moją pracę a wręcz przeciwnie nawet mnie chwalono (skromność przede wszystkim)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): pewne 8

Staż w CS-sie: ok 6 lat

Steam / NonSteam: NonSteam

Dlaczego Ty: Proste: chcę, żeby na servie grało się lepiej. Nie składam tego podania bo lubię się bawić w zarządzanie ale z konieczności i czystej chęci pomocy CoD'owi 200 #2. Nie mam zastrzeżeń do obecnych adminów ale często zdarza się że jak wyjdą to zaraz a to lata aim a to wh... to nie fair i frustruje innych :help:  (szczególnie mnie xD) dlatego składam moją kandydaturę, hehe.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od kilki do kilkunastu godzin  8) (mam 2 największe lvle na serwerze)

Kontakt: skype: paprik321

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Doktor/80.72.34.124:27034/


P.S.  Napewno parę osób będzie raziło to że nie posiadam konta Steam. :cray:  Dla mnie jest ono zbędne niestety dla niektórych posiadanie Ns wiąże się od razu z brakiem zaufania, czitami itp. Oświecę każdego kto zwróci ,,bardzo'' na to uwagę - na Steamie też można czitować i to bez problemu. Ale to tylko tak na marginesie. Zależy mi bardzo żeby dostać to stanowisko więc ludziska mam nadzieję że pozytywnie to rozpatrzycie to podanko.  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  No ale jesli te Ns bd przeszkodą nie do pokonania to trudn, no przecież się nie obraże :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie.

 

"- Obowiązkowo aktywne konto steam;" no nic kryteria trzeba spełniać,a jednak steam jest potrzebny i naprawdę się przydaje szczególnie w obowiązkach admina.

 

-poza tym jesteś znany na servie masz 2 klasy z największymi lvl'ami na servie lecz na tak naprawdę nawet ja Cie nie znam,nie miałem okazji jeszcze z Tobą nawet popisać ani nic,choćby zobaczyć twój charakter stąd również moje nie.

 

Jak dla mnie pierwszą rzeczą zakup stema a w drugiej mierze pokaż na servie że Ci zależy :)

 

 

 

Pozderki elo 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Brak steam



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...