Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> WTF? Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Link do poprzedniego tematu

 

http://multi-head.pl/topic/47274-only-dd2-nies%C5%82uszny-ban/

 

 

 

Jak to? Wcześniej grałem na Waszym serwerze i nic nie wykrywał a teraz nagle wykryl? Poza tym pokaż mi mój config, który pewnie został skopiowany i wskaż mi tam jakiś skryp na AWP. A tak wogóle to na czym miałby polegać ten skrypt i w jaki sposób ułatwiać mi grę? Nawet gdybam miał jakiś żałośny skrypt na AWP, to nie jest chyba powód do permanentnego BANA!? Skrypt traktujecie na równi z cheatami!? To Wasz plugin do AMXX, błędnie rozpoznaje skrypty.

 

 

 

Mam co prawda skrypty w configu ale nie na AWP i żaden z tych skryptów nie ułatwia mi gry a tym bardziej nie pozwala oszukiwać, bo takich skryptów od dawana nie ma, ponieważ VALVE zablokowało odpowiednie komendy w silniku HL1 !

 

 

 

Proszę o ponowne rozpatzrenie sprawy i odbanowanie mnie, ponieważ jestem niewinny i nie posiadam żadnego skryptu na AWP.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer nie kopiuje configów.

 

Jak widać jednak coś w Twoim configu według pluginu pomagało, więc dostałeś bana.

 

Unbana nie dostaniesz, jedyne co możesz zrobić, to tak jak Radek napisał, zrobić 100 reklam sieci.

 

Nie spamuj kolejnymi tematami, bo zaraz warna zarobisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...