Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Prosił bym o ub, jakiś dziwny ban?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nieznana komenda: NSC666x 

Nieznana komenda: NSC666x 

Th4r killed Ninka with m4a1

Destr0yer (RADIO): Fire in the hole! [Granat Oslepiajacy]

Nieznana komenda: NSC666x 

Nieznana komenda: NSC666x 

Nieznana komenda: NSC666x 

Nieznana komenda: NSC666x 

The server operator has added you to banned list

Added to banned list

 

 

Takie coś mi sie w konloli pokazało i koniec gry,

 

Nie wiem co to jest, wiem tylko tyle, że zasługuje na ub. opisze troche sytuacje, grałem na serwerze only dd2, o dziwo na mapie de_dust2, bo dopiero co wszedłem na serwer, przegrałem pół rundy i bach ban i tylko tyle wiem co z konsoli. 

 

#25 "Oficer Odpowiedzi 5k1lls" 249 STEAM_0:1:54907218   0 00:20   42    0

IP: 83.15.146.171

 

Aaa i dodał bym tego ssa, niestety czarny ekran gdy próbuje zrobić screen shota i wkleić do painta xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W bansie nie ma żadnego bana na to IP. Spróbuj usunąć config, jeżeli nie pomoże zresetuj router albo reinstall cs'a. Jeśli to też nie pomoże niestety my nic nie poradzimy, będziesz musiał czekać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mojego .cfg, a nawet folderu z grą nie mogę znaleść bo c/program files(86)/steam/steamapps/common/halflife/cstrike zawiera inny cfg niż który mam w grze, więc nie wiem gdzie znajduje się ta gra, na tym popieprzonym w7, wyszukiwanie folderu na dysku, nie powiodło sie.

 

Reset routera, także nic nie pomógł...

 

A kiedy otwieram folder plików lokalnych poprzez steama, pokazuje ta lokalizacje co poprzednio...

 

 

 

Dobra wyszukiwanie znalazło folder cs'a w folderze " Virtual store", ale to nadal nie jest mój cfg. Już nie mam na to dziś głowy gdzie tego szukać... dobranoc :P

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawdopodobnie masz coś nadpisane w cfg i próbuje wpisać rcona na serwer.

 

Spróbuj usunąć cfg (spróbuj zmienić coś w cfg(jeżeli nie masz tylko do odczytu) i wyjść z cs'a, a potem wyszukać po dacie edycji)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...