Skocz do zawartości
MemesiO

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> MemesiO - Ten taki piękny :>

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Przemysław

 

2. Kontakt:

 

Zacznijmy od Facebook`a (najczęściej przez Was odwiedzany ^.^) Link w profilu

 

E-mail (Link w profilu)

 

GG (łohooo nie wiem kiedy byłem ale podam :P) 33291130

 

Steam: MemesiO (Nick na steam)

 

Skype (link w profilu)

 

Twitter (link w profilu)

 

Telefon:791 (resztę podam na priv :D)

 

Pw na forum, najlepszy i najszybszy sposób :)

 

TeamSpeak 3 (Jestem jak mnie potrzebują  :eksc: )

 

3. Lokalizacja: Ćwiklice, Ślonsk (Te najbardziej Hanysowskie)

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: Zależy, w tygodniu o 4-5 godzinek, w weekendy mniej z powodu pracy (jest pc ale zakaz instalowania gier od szefa :<)

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około):No tu już więcej, wchodzę co jakiś czas na chwilę do interesujących mnie tematów lub takich założonych przeze mnie, z powodów takich, że nie mam po co wchodzić do innych, zmieni się to po otrzymaniu rangi (Wierzę w to :D)

 

6. Posty (min.250 sensownych):Jest Ser! :salut:  (Tak Lubie ser)

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pierwsze co bym zrobił to przeleciał (zbereśne myśli) całe forum od góry do dołu segregując tematy w odpowiednie działy (Kosz,Archiwum). Próbowałbym wprowadzić lepszy kontakt gracz-administracja. Założyć temat w stylu jedna rzecz w tygodniu do zrobienia przez Ekipę MH, polega na tym, że użytkownicy piszą co chcieli by dodać/usunąć/edytować, ekipa wybiera jedną rzecz na tydzień i ją wykonuje.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Całe "Serwery Counter-Strike 1.6" i "Organizacja" co jeszcze dołożycie.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam takie umiejętności

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Z cierpliwością różnie bywa, trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Systematyczność, zawszę działam według reguł, robię to dokładnie oraz skrupulatnie.

 

11. Coś o sobie: Mam na imię Przemysław (Pozdrawiam imienników), uczę się i pracuję w jednym (takie życie) jestem uczniem technikum hotelarskiego, posiadam skończone kurs kasy fiskalnej (w Biedronce mnie przyjmą) oraz barmański, pracuję jako kelner, czasem jako barman w miejscowej knajpce. Myślę o założeniu własnej firmy, która prowadziłaby usługi barmańskie. Prześwietlając moje życie nic ciekawego nie znajdziecie.

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Prowadziłem kilka for z silnikiem IPB, potrafię się obsługiwać i pisać proste hooki. 

 

13. Obowiązkowe mikro: Jest :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na NIE

 

- Brak Admina

 

- Nie dawno zacząłeś się udzielać na forum, ale to za mało 

 

 

 

 

Dziwi mnie fakt, że pisząc tą negatywną opinie na mój temat, nie przejrzałeś nawet mojego profilu :(

 

Przytoczę wymagania "*Dotyczy tylko wtedy, gdy posiadamy Admina." więc twój pierwszy argument przeciw jest bez sensu.

 

Drugi argument także nie jest podpięty jakimś argumentem, nie lubię pisać bezsensownych postów na forach które mnie nie dotyczą. Dlatego taka mała aktywność. 

 

 

 

Tak tylko chciałem napisać i chciałbym abyście podpinali jakieś linki lub coś co świadczy o moich brakach. 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie wygląda na strasznie niepoważne, wygląda jak napisane przez 10-latka z bezsensownymi wstawkami (typu "tak lubię ser", rozpisanie się w punkcie kontakt etc.).

 

Na dodatek MemisiO w moich oczach sprawia wrażenie strasznie dziecięco się zachowującego i pomimo swojego wieku nie dorósł mentalnie do tak odpowiedzialnej funkcji*.

 

 

 

 

 

 

 

* Jest to moja osobista ocena i nie ma na celu obrażania kogokolwiek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie napisane przez Ciebie to troszkę kpina. Można żartobliwie pisać, lecz funkcja moderatora nie może pozwolić sobie na takie oto sytuacje. Odrzucone. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...