Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Audi A4 B6 lub VW Passat B5 FL!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chętnie kupię wyżej wymienione w temacie autka. 

 

 

A dokładniej żeby było jaśniej:

 

 

Audi A4 B6 z silnikiem diesla 1.9TDI o mocy 130 koni mechanicznych, najlepiej żeby auto było w przedziale wiekowym 2003-2004 rok. Najbardziej interesuje mnie wersja ze skrzynią manualną i ogólnie z dobrym wyposażeniem. 

 

 

Zdjęcia poglądowe: 

 

87325243570195537086.jpg

 

51874397790814864575.jpg

 

 

 

 

 

Również może być Volkswagen Passat B5 FL z silnikiem diesla 1.9TDI o mocy 130 koni mechanicznych, również najlepiej żeby było w przedziale wiekowym 2003-2005. Jak z opcją wyżej, manualną skrzynia z dobrym wyposażeniem. 

 

 

Zdjęcia poglądowe: 

 

05855298901183103706.jpg

 

61531488520955010197.jpg

 

 

Nie interesują mnie samochody powypadkowe lub z kręconym licznikiem! Dobrze byłoby jakby samochód miał pewną historię, chociażby przedstawioną książką serwisową, właściciel pojazdu musi zgodzić się na badania auta na stacji diagnostycznej jak i przeze mnie miernikiem lakieru jak i komputerem diagnostycznym pod względem sprawdzenia turbiny, wtryskiwaczy i innych tego typu rzeczy. Od razu uprzedzam z góry omijam komisy samochodowe, które oszukują na każdym kroku. Budżet jakim obecnie dysponuję to 19.000 zł maksymalnie. Wszelkie propozycję proszę składać mi na pw :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...