Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Odwołanie (?) [DD2#1]

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas gry: Ninka

 

Godzina, data zdarzenia: przed chwilą

 

Mapa: dd2 

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 0 : 28295314

 

Uzasadnienie: nie mam bladego pojęcia za co dostałam bana? podobno obraza admina,gdy nawet nie odzywałam się do tego pana,ani na u@...

 

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=3008

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przez mikrofon "o skur**ym" w kirunku do mnie + obrazanie polowy serwera po zginieciu

 

 

 

Czesto bindowalem "Na serwerze obowiazuje kultura" lecz to nie skutkowalo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


LKD, Tak jak Ci wspominałem już na steam. Mogło Ci wyświetlać jej nick z prawej strony gdy używała mikrofonu podczas gdy reszta graczy używała mikrofonu i czasami idzie się na prawdę pogubić kto przeklina. Sam tak mam, dlatego muszę stosować jedynie słowne ostrzeżenia. Ja osobiście sam nic nie słyszałem, jedynie widziałem jak napisała zdenerwowana że jeden typ rozbił namiot na respie co było prawdą, ale nic więcej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście jestem przeciw spinaniu na serwerze i często sama uspokajam innych graczy,co ich wnerwia,ale działa,więc jak mogłabym sama kogoś obrażać po śmierci...no bez kitu. Dajcie spokój.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba umiem odroznic glos pozatym ciekawe czemu akurat po tym jak trafilem ja w glowe..

 

 

 

Nie kminie czemu ja bronisz skoro wiem co mowie ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


LKD ja nie przeklinam prawie wcale,więc nie ogarniam o co ci chodzi o.O i już na pewno bym cie nie wyzywała.

 

 

 

Poza tym,gdyby tak rzeczywiście było,to któryś admin coś by zauważył. Nie wiem co sobie wkręciłeś ale prosiłabym o jakieś dowody,bo to już się śmieszne robi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie,to nie jest uzasadnienie! Poproszę o dowody lub cokolwiek,bo jeżeli NIKT INNY poza tobą tego nie słyszał to tak nie było. 

 

 

 

Wiesz co? Wydaje mi się,że wcale nie było niczego na mikro. Chodziło o zdanie które źle zrozumiałeś,czyli 'killmatic zaraz rozjebie namiot na tym respie...panie admin?' tylko po prostu nie chcesz się przyznać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

LKD ja nie przeklinam prawie wcale

 

 

 

 

 

 

Tak?

 

 

 

 

 

 

killmatic zaraz rozjebie namiot

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam dowód na to że napisałam to zdanie wyżej :> i że zaraz po tym dostałam bana ;)

 

 

 

Tak LKD,napisalam że PRAWIE wcale,bo nic nie drażni mnie bardziej niż rozbijanie namiotów na respie ;) ale nie wyzywam ludzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jałowa dyskusja. Ktoś ma jakieś dowody lub coś? 

 

 

 

 

4. Admini dokumentują (dema, screenshoty, logi) wykroczenia graczy, którym należy się Ban na dłużej niż 30h

 

 

 

 

 

 

 

@edit: obrazila mnie jak ja zabilem, a poco ban na tydzien ? 3h mam nadzieje ze starcza

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ch*j Cie to?: ta sie rzucil dlaczego Ciebie tak bronię i wgl

Ninka: bo wiesz ze mam racje?

Ch*j Cie to?: wiem, bo ja padłem wcześniej i nic nie słyszalem

Ninka: ode mnie?

Ch*j Cie to?: tak

Ch*j Cie to?: nic nie slyszalem zebys go obrazala czy kogos innego

 

 

Admin którego dziś dodalam do znajomych,po południu (do sprawdzenia). Nic więcej do dodania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolezanko naucz sie ponosic konsekwencje

 

 

 

@edit: A kim ty niby jestes zeby mowic mi co mam robić, nie dostaniesz ub 

 

 

 

2 raz prosze: 4. Admini dokumentują (dema, screenshoty, logi) wykroczenia graczy, którym należy się Ban na dłużej niż 30h

 

 

 

 

 

Zegnam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie,to ty naucz się przyznawać do błędów. Nikt nic nie słyszał,powiedział mi to nawet admin,więc albo przedstaw jakieś dowody,albo przyznaj ze źle zrozumiałeś zdanie które napisałam i daj mi ub

 

 

 

 

"@edit: A kim ty niby jestes zeby mowic mi co mam robić, nie dostaniesz ub " - no i to zdanie pokazuje,jak traktujesz graczy z serwera. 0 szacunku. Ja przedstawiłam wypowiedź świadka,co ty przedstawisz?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, 

 

 

 

 

Jałowa dyskusja. Ktoś ma jakieś dowody lub coś? 

 

 

 

 

Na czas obecny byłem na serwerze oraz nie słyszałem nic obraźliwego w kierunku admina, sam przez mikrofon zapytałem się "Za co dostała bana?"

 

 

 

Owszem, wcześniej to ja się z nią wyzywałem w TT ale to było dla żartów.

 

Czysta zabawa, nic więcej. 

 

Ban moim zdaniem jest nie słuszny, aczkolwiek sam znam LKD i wiem na co go stać pod pretekstem wysławiania się poprzez użycia mikrofonu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety dowodów nie ma. LKD z tego co oglądałem hltv, Ninka dostała zaraz od razu bana jak napisała o namiocie. Zbanowałbyś ją szybciej skoro Cię obrażała, bo trochę czasu minęło od jej dead'a a napisania o namiocie. A właśnie bana dostała chwilkę po tym jak napisała "killmatic zaraz rozjebie namiot". Tym bardziej, że admin  Ch*j Cie to nie żył i nie słyszał nic żeby kogokolwiek obrażała. Więc mi trochę tutaj coś nie pasuje. 

 

 

 

Zamykam bo nic z tego nie będzie i jeden na drugiego tylko winę zrzuca.

 

Kolejny świadek to Emil

 

UB dla Ninki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...