Skocz do zawartości
'InFamous

podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `InFamous#^

Wiek: 18 

Doświadczenie (w byciu adminem): Dość duże. Kilka razy posiadałem admina.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

Staż w CS-sie: 4 lata 

Steam / NonSteam: Steam 

Dlaczego Ty: Jestem ogarniętym, doświadczonym graczem, który przestrzega regulaminu. Często przebywam na serwerze. W miarę możliwości pomagam graczom jeśli potrzebują pomocy. Łatwo dogaduje się z graczami jak i adminami.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-4h zależy od dnia

Kontakt: Steam, pw 

 

Link do GameTracker'a:  http://www.gametracker.com/player/%60InFamous%23%5E/80.72.34.124:27034/

 

 

beeng  witam się za każdym razem jak wchodzę na serwer a mikrofonu używam jak jest taka potrzeba. A co do grania spójrz na swoją aktywność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak sie z nami dogadujesz jak nawet sie nie odzywasz. Wchodzisz na serwer, nawet nie wiem kiedy bo się nawet nie przywitasz, pograsz trochę, i tyle Cie było. Uruchom mikrofon, każdy admin powinien mieć mikrofon. Nie znam Cie, nie moge stwierdzić czy masz wymagany wiek czy może 10-15. Nie

 

 

 

Już długi czas gra u nas na serwerze, więc nie porównuj moich ostatnich dni do mojej znajomości tego osobnika :) Ludzie muszą mu zaufać, musi być lubiany, bo nie będzie panowała fajna atmosfera na serwerze. Cele mapy? Dosyć słaby argument, niech się odzywa i gada z nami, często sobie żartujemy i takie tam. Czy gracze siedzą na ts3? Nie wiem jak to jest, ale nie wydaje mi się żeby nasi admini siedzieli na ts'ie multi-heada :) Od teraz jeżeli ktoś gra, w ogóle nie uczestniczy w życiu serwera, nie odzywa się i jest zwykłym szarym graczem, ma dostać admina? Czekam na lepsze argumenty, bo to jakaś żenada. Moje zdanie nadal się nie zmieniło, pokaż że chcesz coś zrobić, pogadaj z nami, daj się poznać.

 

 

 

"Widać że się stara". Hmm, w którym momencie jego zerowej działalności na rzecz serwera? Wchodzi, gra, wychodzi.

 

 

 

 

 

W którym miejscu nie zgadzają się moje wypowiedzi bo nie bardzo rozumiem? I czemu przyczepiacie się do mojej aktywności, jeżeli ja do Twojej infamous nic nie mam? CZekam na wytłumaczenie mario, zapraszam na pw.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

 

Widać, że się stara. Wymagania spełnia, jest aktywny na serwerze i nie wchodzi w żadne konflikty.

 

 

 

Nie mam zamiaru się z nikim kłócić więc edytuje wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie chcę robić nikomu przykrości ani nic w tym stylu, ale no cóż jak trzeba to trzeba, Życia się nie wybiera:/ ale przyznam racje dla kolegi "beenk", nie wiem nie chcę powtarzać słów wymienionego kolegi ale taka racja. Wchodzisz na serwer pograsz trochę,nie przywitasz się nawet, więc? Starasz się o Admina no okej, wiadomo każdy chcę mieć admina ale trzeba też się wykazać, może i się dogadujesz z ludźmi( nie wiem nie powiem bo zbytnio nie widziałem) ale też powinieneś mieć dobre relacje z osobami które są już Adminami. Aktualnie jestem na Nie!!! Moim zdaniem daj się poznać. Wejdziesz na serwer to odezwij się na mikro, porozmawiaj z nami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na TAK

 

Widać, że się stara. Wymagania spełnia, jest aktywny na serwerze i nie wchodzi w żadne konflikty. 

 

 

 

 

 

Czy on napisał, że akurat dogaduje się z adminami c800 czy ogólnie?

 

 

 

 

 

 

 

Nie zawsze musicie grać o tej samej porze. Poza tym spójrz na swoją aktywność. Raz grasz 2-3 godziny a potem dzień cię nie ma.

 

 

A co ma mówić przez mikrofon? Może żeby cele wykonywali? jak admini są od tego i to oni mają przypominać o celach

 

 

 

 

 

Jak mu nie wierzysz zawsze możesz się z nim dogadać wbijecie na ts'a i pogadacie.

 

 

 

 

 

 

 

/edit

 

Człowieku czy ty widzisz co piszesz? sam zaprzeczasz temu co wcześniej napisałeś :) Może ja mało gram na serwerze ale jakoś nie słyszę żebyście sobie żartowali. No chyba, że jestem głuchy.

 

Sorki bardzo nie chcę za bardzo robić zamieszania ale widocznie jesteś głuchy. Bo za Każdym razem kiedy siedzimy to próbujemy żartować, żeby chociaż rozluźnić atmosferę na serwerze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na TAK

 

Widać, że się stara. Wymagania spełnia, jest aktywny na serwerze i nie wchodzi w żadne konflikty. 

 

 

 

 

 

Czy on napisał, że akurat dogaduje się z adminami c800 czy ogólnie?

 

 

 

 

 

 

 

Nie zawsze musicie grać o tej samej porze. Poza tym spójrz na swoją aktywność. Raz grasz 2-3 godziny a potem dzień cię nie ma.

 

 

A co ma mówić przez mikrofon? Może żeby cele wykonywali? jak admini są od tego i to oni mają przypominać o celach

 

 

 

 

 

Jak mu nie wierzysz zawsze możesz się z nim dogadać wbijecie na ts'a i pogadacie.

 

 

 

 

 

 

 

/edit

 

Człowieku czy ty widzisz co piszesz? sam zaprzeczasz temu co wcześniej napisałeś :) Może ja mało gram na serwerze ale jakoś nie słyszę żebyście sobie żartowali. No chyba, że jestem głuchy.

 

 

 

@@WilkuPL  Nie grałem z tobą na serwerze więc nie wiem jak to jest jak ty grasz. Piszesz, że głuchy jestem jak nie grałeś ze mną? Powiem ciekawie :)

 

Tak na marginesie nie pisz posta pod postem bo warna wyłapiesz od kogoś :D

 

Widzisz masz podchwytliwie Cię w uj zrobiłem. Dlaczego? Hmm może dlatego że się wypowiadasz tu gdzie InFamous złożył podanie o Adma. Mnie nie znasz,nie słyszałeś mnie, więc cały uj co grasz na serwerze więc dlaczego się wypowiadasz, tu gdzie ktoś składa podanie o Admina? Mało grasz, mało wiesz kto jest Adminem ale wypowiadasz się w stosunku człowieka, który składa podanie gdzie nawet Admini go nie poznali ? I masz czelność jeszcze komentować/ podważać zdanie pewnej osoby "beenk". Mało z nami grasz więc się nie wypowiadaj. Niech Reszta pozna go. Dziękuje dobranoc więcej nie mam nic do powiedzenia.

 

PS: Warna dostanę to dostanę moja sprawa nie Twoja. Dziękuje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam zbytnio nie mam nic przeciwko tobie, lecz z tego co widzę to większość zapewne będzie na nie, z przyczyn już wiadomych. Moim zdaniem, zaczekaj z tym podaniem jeszcze tydzień/ dwa i przez ten czas postaraj się częściej odzywać przez mikrofon, tak aby reszta Adminów i graczy zdołała cię lepiej poznać i zmienić swoje zdanie.  :S

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem innego zdania co do Infamousa, dobra aktywność, zgłasza na u@, jeżeli nie admina na serwerze  zgłasza na steam.

 

Nie łamie regulaminu, nikogo nie obraza , trzyma fason.

 

 

 

I następnym razem macie tutaj wyrazić swoje zdanie na temat gracza, a nie dochodzić swoich racji.

 

 

 

 

 

Witam w ekipie. Zgłoś się do mnie na pw.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...