Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Propozycje na serwer

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam.

[/align]

 

[align=center]Postanowiłam założyć temat z moimi propozycjami po miesięcznej "awarii" serwera.[/align]

 

 

 

  • Usunąć napis z celownika, gdy ktoś zabije kogoś z noża albo chociaż go w jakiś sposób przesunąć czy coś, żeby nie był przy celowniku, ponieważ przeszkadza to w grze. (zresztą już kilka graczy na to narzekało).
     
  • SLOT!!! Zrobić jednego slota dla admina, bo to są kpiny, żeby admin nawet na serwer nie mógł wbić, szczególnie jak (na przykład mnie) ktoś zawoła, bo jakiś gracz jest odpalony, a nawet się nie da wejść i sprawdzić/zbanować, bo full serwer...
     

Poruszam jeszcze raz temat, który poruszyłam niecałe pół roku temu: 

 

  • DLA ADMINA: Wgrać plugin, dzięki któremu admin będzie mógł widzieć wszystkie wiadomości (gdy nie żyje lub jest na spect)... Bardzo się przyda (przynajmniej moim zdaniem), gdyż czasem na say'u dzieją się różne rzeczy, przeklinają, wyzywają i w ogóle, więc od razu takową osobę by się zbanowało... Chciałabym aby zostało to jeszcze raz przemyślane, no bo później zachodzą różnego typu skargi (chociażby na serwerze), że jest admin, a nic nie robi z kulturą... No, ale jak ma coś zrobić jak nawet tego nie widzi...?
     

 

 

Wyskoczę jeszcze z jedną propozycją od @heaVeN.'a:

 

  • Przesyłanie graczowi $ komendą /przelej "nick" "kwota" :). Myślę, że umiliłoby to graczom grę.
     

Sama kiedyś grałam na serwerze, gdzie był ten plugin i bardzo sympatycznie się wtedy grało :).

 

 

 

 

 

Myślę, iż to wszystko.

 

Proszę o rozpatrzenie moich propozycji :).

 

Pozdrawiam, @Danke:*.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Można, ale mi to tam rybka i tak jestem pro :D.

 

2. A to nie ma slota? Ja czasami tylko nie mogę wejść jak jest 32/32, ale to moment i już jestem.

 

3. O nareszcie :P. Oczywiście na tak, bo nieraz mi ludzie zgłaszają jak ktoś obraża a np. siedzę na spec i nie widzę tego. 

 

4. Więcej hajsu  :crazy:. Jasne, możemy wgrać. Vipy będą chyba głównym dawcą tych pieniążków $$$ :D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za  :sleepy:

 

 

 

Ze swojej strony jeszcze bym wprowadził przenikanie modeli w trakcie gry, gdyż często wielu niezdecydowanych graczy blokuje wejście na galę, a tym samym innych graczy. Przydałaby się też 30 sekundowa rozgrzewka przed rozpoczęciem mapy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

2. A to nie ma slota? Ja czasami tylko nie mogę wejść jak jest 32/32, ale to moment i już jestem.

 

 

Czasem widzę, że jest 32/32 i nie mogę w ogóle wbić, więc najprawdopodobniej nie ma :(.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ze swojej strony jeszcze bym wprowadził przenikanie modeli w trakcie gry, gdyż często wielu niezdecydowanych graczy blokuje wejście na galę, a tym samym innych graczy. Przydałaby się też 30 sekundowa rozgrzewka przed rozpoczęciem mapy.

 

 

Mi to obojętne :). Zarówno z modelami jak i z rozgrzewką, zobaczymy co powiedzą wyżsi :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem za  :sleepy:

 

 

 

Ze swojej strony jeszcze bym wprowadził przenikanie modeli w trakcie gry, gdyż często wielu niezdecydowanych graczy blokuje wejście na galę, a tym samym innych graczy. Przydałaby się też 30 sekundowa rozgrzewka przed rozpoczęciem mapy.

 

 

NA nie, to jest gra, ludzie blokują i trzeba sobie radzić, nie przesadzajmy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1- obojętne ,mi to osobiście nie przeszkadza !;]

 

2- bezużyteczne zgadzam się tutaj z Tezikiem 

 

3-Jak najbardziej na tak ,ponieważ gracze spamują na u@ ,że ktoś wyzywa 

 

4- Zbędne !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

1- obojętne ,mi to osobiście nie przeszkadza !;]

 

2- bezużyteczne zgadzam się tutaj z Tezikiem 

 

3-Jak najbardziej na tak ,ponieważ gracze spamują na u@ ,że ktoś wyzywa 

 

4- Zbędne !

 

 

 

 

Jak możesz pisać że 2 bezużyteczne!? Ktoś Cie woła na serwer byś zbanował czitera to co? Nie możesz wbić, fajnie prawda?

 

W propozycji chodzi jeśli nie ma tego slota ( tak zauważyła Danke ) to żeby go wprowadzić...

 

 

 

Więc zamiast powtarzać po kolegach może przeczytaj co Ty piszesz, zero własnego myślenia....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

2- bezużyteczne zgadzam się tutaj z Tezikiem 

 

 

No, skoro to dla Ciebie bezużyteczne to pozdrawiam Cię serdecznie :).

 

Cziter sobie będzie biegał, a ja z nim nie zrobię porządku, bo full serwer i nie da się wbić - super @guciu_ ! Logika perfecto :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Zbędna informacja i rzeczywiście wkurzająca

 

2. Slot jest dla VIP`a / Admina z tego co kojarzę. (Przydzielane flagą)

 

3. Głosy się pojawią, że podpowiadają i w ogóle, ale przecież jeden ... jest steam, ts3, na którym ludzie siedzą i info sobie dają. Admin powinien mieć taką możliwość.

 

4. Jestem na nie, już widzę tych VIP`ów walących pieniądze w każdej rundzie komuś....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

1. Zbędna informacja i rzeczywiście wkurzająca

 

2. Slot jest dla VIP`a / Admina z tego co kojarzę. (Przydzielane flagą)

 

3. Głosy się pojawią, że podpowiadają i w ogóle, ale przecież jeden ... jest steam, ts3, na którym ludzie siedzą i info sobie dają. Admin powinien mieć taką możliwość.

 

4. Jestem na nie, już widzę tych VIP`ów walących pieniądze w każdej rundzie komuś....

 

 

 

 

Czytamy kolego dokładnie...w punkcie 3 chodzi aby widzieć co piszą wszyscy ale po Twojej śmierci, czyli to co było juz kiedyś :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytałem "kolego" dokładnie, chodzi tu o to, że będąc w CT, admin dostanie informacje gdzie pójdą TT gdy taki ktoś napiszę coś na say teamu lub powiem przez mikrofon.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

2. Slot jest dla VIP`a / Admina z tego co kojarzę. (Przydzielane flagą)

 

 

Jak jest 31/32 to KAŻDA osoba może wejść i wypełnić full serwer (32/32), a tak być nie powinno...

 

 

 

A skoro prawie nikt mi nie wierzy to proszę bardzo, akurat przed chwilą miałam sytuacje, gdzie pisał mi Pawollo na steam o odpalonym, a wbić nie dało rady bo full serwer... OTO DOWÓD dla niewierzących, a co za tym idzie? Brak slota dla admina... (na żółto ładnie też zaznaczyłam 32/32 osoby):

 

 

 

qnplr4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Jestem na nie, już widzę tych VIP`ów walących pieniądze w każdej rundzie komuś....

 

 

Nie chodzi o pieniądze tylko o dobrą zabawę, a ten plugin umiliłby grę...

 

Nawet na próbę można spróbować wgrać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Danke:* Za moich czasów tak było, może, akurat VIP był, sprawdzę to sam, poczekam jak będzie 31/32 :D

 

 

 

@Edit

 

 

 

Rzeczywiście, kiedyś było wgrane, że 1 slot dla VIP`a/Admina. Zwracam honory ;)

 

 

 

Co do punktu 4, po co zaśmiecać serwer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Jak najbardziej napis do usunięcia, wkurza gdy strzelam głowy  :crazy: 

 

2. Pierwszy raz się spotkałem gdzie admin nie ma przypisanej flagi ze slotem, tak jak Danke wyżej napisała, dziś prosiłem aby zbanowała gościa, a musiałem uzbroić się w nie lada cierpliwość o.O

 

3. Jak najbardziej tak, admin powinien wiedzieć co dzieje się na team sayu w przeciwnej drużynie.

 

4. A to już myślę, że niepotrzebne, bardziej na 4funa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Przerobiłem już ten plugin na DD2+DM jednak po awarii poprzedniego hostingu straciliśmy go. Postaram się w wolnym czasie ponownie pogrzebać.

 

2. Macie przypisanego slota przy 31/32.

 

3. Plugin generuje setki errorów podczas dnia, koledzy Opiekunowie z niektórych serwerów mogą potwierdzić. Da się żyć bez tego.

 

4. Kompletnie nietrafiony pomysł. Na 4FUN'a z tym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do wszystkich propozycji na tak tylko o ten plugin z kasa na nie.

 

A co do wypowiedzi administracji forum to ten plugin ze admin widzi co kazdy pisze bo wbije reklama admin sprawdza wiec musi to miec i nie zamula serwera. Wiecie co to sa ukryte sloty ? Mozna je dodac admina. To samo vip powinien miec rezerwacje slota za cos placi za tego vipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z informacją o zabiciu nożem problem powinien zostać już zażegnany. Odnośnie slota - potrzebny byłby plugin, który wyrzuca gracza, podczas gdy admin próbuje wejść na serwer przy 32/32. Pytanie czy ktoś go napisze?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z informacją o zabiciu nożem problem powinien zostać już zażegnany. Odnośnie slota - potrzebny byłby plugin, który wyrzuca gracza, podczas gdy admin próbuje wejść na serwer przy 32/32. Pytanie czy ktoś go napisze?

 

 

Gdybym tylko umiała tobym napisała :(.

 

A przecież mieliśmy na DD2#2 już taki plugin, że gdy było 31/32 graczy to mógł wejść tylko admin i co się z nim stało? :P

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja jeszcze jestem za podwyższeniem wymagań na admina tzn.: z 30h na 50h, bo serwer stoi już w miarę długo :P

 

 

ZGADZAM SIĘ! ! !

 

 

Moim zdaniem to jeszcze propozycja godna uwagi, podwyższyć wymagania na admina.

 

 

 

 

 

 

@@EDIT:

 

@555_dni, ale dziś w nocy grałam na Only DD2#1 i było 31/32 osoby, a tam nie mam ani VIPa ani admina i weszłam sobie normalnie... A tak nie powinno być, bo ten ostatni slot powinien być dla admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...