Skocz do zawartości
.:Take Buty:.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Niech będzie po staremu!

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie chcę prosić o przywrócenie starych klas, perków, sklepu, systemu monet oraz o usunięcie dźwięków typu "łebszot". Poniżej lista wypunktowana powodów.

 

1. Klasy - Te są zbyt pogięte i przesadzone, uważam że powinny być bardziej zrównoważone i równe siłowo, a tu są jedna mocniejsza druga do dupy

 

2. Perki - Większość z nich jest po prostu zbyt OP (chyba brane z jakiegoś CODa 800...)

 

3. Sklep - Mało leczenia po kosmicznych cenach. Lotto za 12K? EXP całkiem ciekawie zrobiony, niech zostanie. Perki zbyt tanie wg. mnie.

 

4. Monety - Z questów były dobre, a tutaj to jakoś dziwnie funkcjonuje.

 

5. Dźwięki - Przeszkadzają w rozgrywce, zagłuszają kroki i strzały, dekoncentrują. Pier***ca można dostać -.-

 

 

 

Co do funkcjonowania lotto i tych skrzynek na ziemi to podoba mi się to, całkiem niezły pomysł, nowe animacje też niczego sobie, aczkolwiek otoczki wokół granatów można było sobie darować, bo granat ma chyba być zaskoczeniem, a tymczasem wygląda jak neon w Hong-Kongu.

 

Chciałbym też poinformować że "nominate" nie działa. Liczę na dodanie mapki de_survivor, de_cbble, oraz de_mirage.

 

 

PS: Dla tych którzy nie wiedzą to mam słabość do zmieniania nicku, aktualnie mam: "[CS] Czlowiek Skurwiel"

 

 

Z poważaniem i pozdrowieniami dla administracji .:Take Buty:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zostaną przywrócone bo ich nie ma! Zacznijcie słuchać co się do Was mówi. 

 

1. Balans klas to rzecz niezwykle trudna i nie da się tego zrobić od tak.

 

2. OP? W jakim sensie? Widzę standardowe codowe perki...

 

3. Sklep tak samo standardowy, kolejna rzecz, do której nie ma co się czepiać...

 

4. Teraz z zadań jest exp. Kiedyś były płacze, że chcieliby exp za zadania.

 

5. Cod to nie ffa... Tutaj nie usłyszysz każdego kroku, bo tu wybuch, tam strzelają, tam ks itp... Tylko w sytuacji 1na1 by przeszkadzały, ale wtedy nie ma ich przecież.

 

 

 

Jedynym słowem nic z tych rzeczy nie do zmiany, poza balansowaniem klas.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...