Skocz do zawartości
PaN_PiQuS

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> rozgrzewka

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam bardzo ale to co zrobiliscie z rozgrzewka jest bez sensu. Po kilku sekundach wyskakuje wybieranie klasy i każdy ma po 200 hp + co jest najbardziej bez sensy konspir i ninja zabijaja jednym uderzeniem tak jak w klasie normalnie. te klasy są w stanie nabijac nuke co runde na rozgrzewce.

 

 

 

Wnoszę o przywrócenie starej rozgrzewki, gzie bylo sprawiedliwie a nie to co teraz wyższe lvl i do tego 1/1 z knife. to jest maksymalnie bez sensu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ninjia nie zabija 1/1 na rozgrzewce a konspirant to nie wiem, ale mogli byście zmienić by klasy można wybrać dopiero po rozgrzewce. Ja jestem na wielkie nie żeby zmienić na starą tamta się bugowala a ta nie. Tylko to co napisałem na początku zmienić i rozgrzewka będzie git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie ta rozgrzewka do niczego nie potrzebna..

 

Tylko różnie gracze mają ilość HP/wytrzymałości co przeradza się na ich skuteczność w rozgrzewce.

 

No i niektórzy mogą zyskać przewagę poprzez zdobycie itemu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W sumie ta rozgrzewka do niczego nie potrzebna..

 

Tylko różnie gracze mają ilość HP/wytrzymałości co przeradza się na ich skuteczność w rozgrzewce.

 

No i niektórzy mogą zyskać przewagę poprzez zdobycie itemu.

 

 

Podczas rozgrzewki wczytują się dane... Na razie jest ich w miarę mało więc wczytują się szybko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ninjia nie zabija 1/1 na rozgrzewce a konspirant to nie wiem, ale mogli byście zmienić by klasy można wybrać dopiero po rozgrzewce. Ja jestem na wielkie nie żeby zmienić na starą tamta się bugowala a ta nie. Tylko to co napisałem na początku zmienić i rozgrzewka będzie git:)

 

 

 

 

W sumie racja, tamta rozgrzewka się bugowała. Jakby w tej wyłączyć te klasy bo to jest bez sensu jak każdemu się klasa wczytuje. a co będzie jak ktoś bedzie miał 160 lvl ? na rozgrzewce będzie niezniszczalny i nowi gracze nie bedą mieli szans juz na rozgrzewce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...